В ТРЦ «Гулівер» 13 та 14 лютого кожен мав можливість стати частиною проекту «Світ добра»

Завітавши 13 та 14 лютого в ТРЦ «Гулівер» кожен мав можливість стати частиною проекту «Світ добра», організованого компанією “Майкрософт Україна” за участі благодійних організацій «Фонд Кличко», «Лікар.інфонд», «Даун Синдром» та «Партнерство кожній дитині».

Цього разу використовувалися передові технології IBox: через термінали гроші на благодійність зараховувались без комісії, а за кожен донейт гості отримували чек з реквізитами обраного Фонду про підтвердження платежу. Це підняло проведення заходу на якісно новий рівень прозорості та підзвітності. Ідея акції виникла з дитячої комп`ютерної гри  «Світ добра», яка вчить, що допомагати іншим та робити добрі справи – легко та цікаво.

Гостями заходу були як молоді пари, так і батьки з дітьми, старші люди зі своїми онуками та онучками, компанії друзів, а також ті, хто просто зацікавилися дійством та вирішили допомогти дітям. Відвідувачі робили емоційні фото на локаціях, прикрашених святковими декораціями до Дня Святого Валентина, малювали плакати коханим,  діти грали на комп’ютерах в гру і вчились складали орігамі зі спеціалістами з культурного центру «Сан».  Також у нашій благодійній крамниці можна було придбати еко-сумки, листівки з логотипом проекту «Світ добра» та поласувати печивом від кондитерського дому “Сміян”.

Завдяки благодійникам проект зібрав 10 050 грн. Та найприємніше відчувати підтримку наших відвідувачів. «Світ добра подарував нам багато приємних емоцій, створив чудову святкову атмосферу, також ми зробили сімейні фото та придбали печиво в гарній упаковці.  Проект оцінюємо дуже позитивно і бажаємо розвиватись надалі.» - ось як відгукнулась про проект наша гостя Олена Р. Це надихає нас розвиватись, робити добрі справи та дарувати радість людям.

Детальніше про проект «Світ добра» за посиланням http://svitdobra.com.ua/

 

Допомогти проекту можна просто зараз        

Чекаємо на Вас знову у Світі добра!

Щасти!