Учасники «Школи Успіху» 2016 року відвідали TEDxLviv

4 березня випускники "Школи Успіху" слухали 15 надихаючих виступів від представників найрізноманітніших професій на локальній конференції TEDxLviv.

Аня Ізмалкова та Іван Антонюк минулого літа повернулись з освітнього проекту Klitschko Foundation, озброївшись не одним десятком історій успіху, які стали у нагоді після повернення до рідного села та містечка.

Поступово нарощуючи м’язи ідейників та керівників проектів, Аня та Ваня не зупиняються у своєму прагненні здобувати додаткові знання та шукають можливостей навчитися у тих, хто не з чуток знає, як йти до своєї мети та перемагати.

4 березня випускники Школи Успіху мали змогу почути 15 надихаючих розповідей від представників найрізноманітніших професій. І ось як прокоментували Аня та Ваня виступи спікерів:

 

«Вже не вперше чую про появу креативного класу, який є рушієм прогресу у містах. Марк Зархін наштовхнув мене на думку, що учасники «Школи Успіху» - це і є той креативний клас, який вже за 5 років стане «новою елітою» і змінювати цінності усіх його мешканців».

(про виступ Марка Зархіна, голови Ради директорів ресторанної групи Fast Food Systems і директора Kumpel Group)

 

«Я щиро вболівала за нашу збірну параолімпійців у Ріо-де-Жанейро, тому для мене було справжнім подарунком почути історію успіху Андрія Демчука – чемпіона-шабліста, який привіз «золото» збірній Україні. Дивитися з посмішкою на свої втрати та перетворювати їх на свою конкурентну перевагу – це талант, який вартий того, щоб ним ділитися!»

(про виступ Андрія Демчука, золотого переможця з фехтування на Олімпійський паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016)

 

«Якби мені пощастило ще раз пройти «Школу Успіху», я б хотів побачити презентацію Олексія Малицького – класного молодого підприємця, який без жодного слова розказав про успіх більше, аніж я чув за все своє життя. Так, так! Без жодного слова! Сподіваюсь, організатори цьогорічної «Школи Успіху» запросять його – і ви все самі дізнаєтесь!»

(про виступ Олексія Малицького — одного із найцікавіших молодих підприємців в Україні, співзасновника Sammy Icon, Morza, Clan-P, One Factory, 5000 Miles)

 

 «Я зрозуміла, що таке справжній успіх українського бізнесу! Це коли не наші підприємці їдуть закордон, а до нас їдуть, щоб перейняти наш досвід. І так, ми нічим не гірші, аніж європейці, і вчитися є у кого. Олександр Конотопський – яскравий тому приклад!»

(про виступ Олександра Конотопського, засновника «Ajax Systems»)

«Я, як житель Львівської області, переймаюсь тією проблемою, яка нависла над нашим регіоном, а саме – Глибоцьке сміттєзвалище. Мене вразив факт, що 7% території України вкрито сміттям. Після виступу пані Ірини планую взяти у батька черв’ячків, які він використовує як наживку.  Знаєте, що з ними робити? Нехай переробляють харчові відходи! Це, виявляється, один з найдешевших та екологічних способів переробки органічного сміття!»

(про виступ Ірини Миронової, громадської активістки, засновниці руху Zero Waste Lviv)

 

Мисли глобально – дій локально! 31 березня вже незабаром! Подавайся на Школу Успіху – колись і ти станеш спікером на TEDx і розкажеш історію, яка варта поширення!