Учасники Falling Walls Lab Kyiv 2016 відвідали менторську сесію від КПМГ

Освітній партнер конференції Falling Walls Lab Kyiv 2016 компанія КПМГ в Україні подарувала сертифікат на проходження 3-х годинної менторської сесії учасникам Falling Walls Lab Максиму Пархоменку, який представляв проект «Breaking the wall of Fashion», Михайлу Тульському, проект «Breaking the wall of Brain input & output», Анні Виверець, проект «Breaking the wall of Wastewater treatment» та Оксані Ляльці, проект «Breaking the wall of Social isolation caused by aphasia».

9 грудня учасники мали змогу пройти мотиваційну наставницьку менторську сесію від Костянтина Карпушина, керівника групи з надання послуг у сфері трансфертного ціноутворення компанії КПМГ. Костянтин очолює групу Інновації і Технології та відповідає за впровадження інноваційних рішень в усіх напрямках - аудит, податкове і юридичне консультування, тому він, як ніхто, знає, що потрібно молодим стартаперам для успішного розвитку.

«Це була чудова можливість отримати шанс поспілкуватися з Костянтином. Компанія однодумців, практичні поради для мого проекту, необхідні мотивації, які допоможуть мені щодня наближатися до реалізації мого проекту, розстановка пріоритетів повсякденного життя та інше, що неодмінно допоможе мені досягнути мети мого проекту. Було цікаво дізнатися про успіхи та труднощі на прикладі історії Костянтина. Не очікував, що лекція буде настільки прикладною та мотивуючою.  Необхідні поради в правильний час. Дякую  Костянтину за підтримку мого проекту!» – Максим Пархоменко.

«Про мотивацію можна багато читати та слухати, але після цієї зустрічі я повірила в себе і свій проект. Ця зустріч допомогла мені правильно сформулювати свою мету, виробити чіткий план подальших дій у чітких рамках. Обмін досвідом та навчання в мотивуванні завжди корисні для початківців. Тому вважаю, учасникам наступної конференції неодмінно потрібно влаштовувати такі заходи від компаній.» - Анна Виверець.

Учасники Falling Walls Lab Kyiv 2016 та Фонд Кличко вдячні  компанії КПМГ в Україні, які зробили цінний вклад у розвиток проектів молодих науковців. Чекайте найближчим часом реалізовані продукти від наших талановитих учасників!