COVID-19 робить некомерційний сектор віртуальним.
Продовжуючи тенденцію цього року, благодійні організації і надалі працюватимуть в онлайн-форматі – проводитимуть онлайн-проєкти, збільшуватимуть активність у соцмережах, все більше практикуватимуть можливість робити благодійні внески онлайн.
Адаптація, гнучкість і постійне навчання.
Коронакриза змусила всіх задуматись над діяльністю – наскільки вона є актуальною, який вплив на суспільство вона приносить. Прийдешній рік ще раз доведе, що сила в швидкому реагуванні та опанувані нових навичок.
Персоналізація виходить на вищий рівень.
Окремі меседжі для кожної ЦА, максимальна персоналізація в усіх видах каналів комунікації, взаємодія з ЦА – все це допомагає говорити ближче зі своєю аудиторією.
Покоління Z входить в некомерційний світ.
Це покоління тепер не тільки хоче бути працівниками/цями БО та ГО, але й робить благодійні внески, якщо розуміє значимість і вплив ініціативи. Проте важливо пам’ятати, що правила гри з цим поколінням є абсолютно іншими – старі підходи та принципи не спрацюють. Поколінню Z більше важлива не зарплата, а самореалізація, співпадіння цінностей компанії і особистих цінностей, можливість створювати соціально важливі проєкти.
Благодійні організації працюватимуть над розвитком власного бренду.
Силу матимуть ті організації, які будуть відрізнятись від інших і чітко себе позиціонувати. У цьому допоможе використання фірмового стилю у оформленні і текстах, визначення унікальних і зрозумілих меседжів, пропрацювання візії та місії, цінностей та політик.
Якісний контент стає must-have.
Кожна складова контенту повинна дати читачу відповідь на конкретне питання або вирішити проблему. Ви як організація, безперечно, маєте експертність і унікальний досвід – діліться ним на ваших каналах комунікації, запитуйте читачів, який контент вони очікують отримати. Ставте себе на місце читача – чи буде йому цікаво і корисно читати такий матеріал?
Бренди з різних секторів будуть виступати за стійкий спосіб життя.
Багато організацій ставлять у центр своєї стратегії соціальну ціль і стійкість. Ще більше організацій будуть будувати свою місію та діяльність на основі Цілей сталого розвитку.
Благодійні бренди повинні усвідомлювати поняття «залученість, рівність і різноманітність».
Бренди та компанії інтегрують ці принципи у свою продукцію та проєкти. Така тенденція дає майданчик для благодійних організацій, які, у співпраці з бізнесом, можуть донести важливий меседж.
Зв'язки між некомерційними і комерційними організаціями будуть і далі зміцнюватися.
Успіх організацій цього року у більшій мірі залежав від вміння підтримувати та розвивати партнерства. У 2021 році організації з напрацьованою мережею партнерів можуть розраховувати на певну стабільність та сталість.