Один проєкт, що започаткує 48 ініціатив по всій Україні: завершився офлайн-етап проєкту School of Resilience
26 листопада 2024 · 2 хвилини читання
Учасники проєкту School of Resilience від Klitschko Foundation та Ein Hertz fur Kinder повертаються ділитися навичками стійкості у свої громади. Всі необхідні знання та інструменти вони отримали під час воркшопу з дизайн-мислення та участі в хакатонах для 5 українських компаній.
“Ми створили програму, що відрізняється від звичних форматів освітніх проєктів. Кожен учасник замість довгих лекцій щодня пітчив ідеї для розвʼязання проблем та викликів у компаній-партнерів проєкту: Genesis, The Ukrainians, Internews та Наше місце. Досвід пітчингу, проведення аналізу, складання стратегії — всі ці навички учасники будуть поширювати у різних куточках України”, — каже Ангеліна Осадча, директорка Klitschko Foundation.
Кожен учасник та учасниця проводитимуть у школах, культурних центрах, в партнерствах з іншими організаціями локальні проєкти School of Resilience. Це не лише надасть багатьом українцям нові знання та навички, а й покаже, які можливості для розвитку є в нашій країні зараз.
Всі 48 учасників офлайн-програми були відібрані за результатами онлайн-навчання, в якому взяли участь 100 молодих людей. Протягом 3 тижнів вони пройшли тренінги та воркшопи з проєктного менеджменту, фінансової грамотності та працевлаштування.
Klitschko Foundation вже 12 років реалізує проєкт School of Resilience. За цей час до нього долучилися 1526 учасників, які щороку реалізують локальні проєкти у своїх громадах.