Можливості: міжнародні волонтерства через програму ESC

12 квітня 2022 · 2 хвилини читання

Зараз для української молоді міжнародне волонтерство — чудова можливість знайти безпечне місце для перебування, поки в нашій країні війна, а також допомагати своїми знаннями та навичками там, де цього потребуються.

Основною метою програми ESC (Європейський Корпус Солідарності) є зміцнення міжнародного партнерства, розширення можливостей для молодих людей з будь-яким рівнем достатку, включаючи людей з особливими потребами.

Суть програми: молоді люди отримують особистісний та професійний розвиток, можливість безкоштовно подорожувати і вивчати культуру, а соціально значущі некомерційні проекти отримують підтримку активістів, готових регулярно працювати.

Умови участі:

✔ вік волонтера може бути від 18 до 30 років;

✔ проєкт триває від 2-х до 12 місяців;

✔ волонтер працює на базі некомерційної, бюджетної, муніципальної організації 30-38 годин (5 робочих днів) в тиждень;

Програма є грантовою і повністю фінансується ESC. Крім того, волонтеру відшкодовуються візові та транспортні витрати, надається медична страховка, житло і харчування, а також щомісяця видаються гроші на кишенькові витрати.

Актуальні волонтерські можливості зараз у: 

Більше можливостей можна знайти тут: https://europa.eu/youth/go-abroad/volunteering/opportunities_en

Ще на початку 2021 року ми отримали European Solidarity Corps Quality Label – акредитацію організацій, зацікавлених у участі у волонтерських діях, стажуванні та робочих заходах Європейського корпусу солідарності. А тому Klitschko Foundation має можливість відправляти представників України на міжнародні волонтерства через програму ESC. Для цього достатньо обрати будь-яку із волонтерських можливостей та написати про це на пошту фонду [email protected] з темою листа “Волонтерство ESC”.

А ми допоможемо вам потрапити на обране волонтерство. 

Якщо у вас є питання — також пишіть нам на пошту, або у соціальні мережі.Інші новини

X 11 (1) Вигравай футболку за донат!
06 грудня 2023 · 1 хвилина читання
Анонс 5 (1) #новини #проєкти
28 серпня 2023 · 2 хвилини читання
Photo 2022 07 27 00.09.23 Klitschko Foundation, а що там у 2021?
28 липня 2022 · 7 хвилин читання
Команда Klitschko Foundat...
11 липня 2022 · 5 хвилин читання