Завершилися тренінги Democracy Hub: «Debate & Public Speaking» та «Active Citizenship»!
21 травня 2021 · 3 хвилини читання
Минули два тижні і 14 лекцій, на яких юні dreamers and fighters вчилися презентувати себе, вести продуктивні дебати, працювати в команді, реалізовувати проєкти у своїй громаді та не тільки. Нумо підсумуємо результати тренінгів!
Під час другого семінару «Debate & Public Speaking» підлітки:
- вчилися того, як можна стати сильним дебатером, які бувають формати дебатів та яку користь можуть мати;
- розбирали техніки побудови впевненості в собі під час виступів і практикувалися виступати на загал;
- обговорювали цінність конструктивної критики для роботи в команді;
- отримали поради і практичні вправи для створення по-справжньому хорошої промови;
- дізналися про важливі аспекти ефективної комунікації та сторітелінгу.
Віолетта, учасниця другого тренінгу: «Democracy Hub — це проєкт, який змінив мій погляд на багато речей: лідерство, публічні виступи та навіть взаємини з людьми. Я навчилася як бути впевненою, керувати своїми емоціями і рухами, так і правильно висловлювати свої думки. У майбутньому я застосовуватиму всі ці знання для розвитку Молодіжної Громадської Організації «Країну-в ТОП», якою я керую в своїй громаді та школі, де я надихатиму молодь змінювати наш світ на краще разом».
Під час третього тренінгу «Active Citizenship» підлітки змогли:
- подискутувати на тему важливості колективної роботи;
- дізнатися про картування громад, склали власну карту емпатії підлітків зі свого населеного пункту;
- розкрити актуальність і значення Цілей сталого розвитку;
- з’ясувати як реалізовувати проєкти: як планувати і управляти ними;
- дізнатися про різницю між фінансуванням і пожертвами, про те, як провести успішну краудфандингову онлайн-кампанію, де знайти та як подати заявку на бажаний грант;
- навчитися розвивати громади у молодому віці, усвідомити вагому роль проєктів у місцевих спільнотах.
- поговорити про те, що таке фандрейзинг і яким є проєкт, що отримує фінансування донорів;
- з'ясувати, як знайти своє місце у світі волонтерства, чому воно може бути вигідним, як надихати свою спільноту брати активну участь у волонтерському русу та залучати однодумців;
- пройти ігровий квест для створення та підвищення ефективності роботи команди.
Серафим, учасник третього тренінгу: «На лекції я дізнався про картування громади, що є неймовірно корисним інструментом. Хоч до цього я займався активізмом понад три роки, це стало для мене новим підходом до роботи. Також я почерпнув для себе такий інструмент, як карта емпатії. Зараз маю велике бажання проаналізувати свою громаду через підхід, про який дізнався та спробувати вирішити виявлені проблеми».
Жодна країна не народжується демократичною. Вона стає нею завдяки активному включенню в цей процес людей, яким не байдуже, у якій країні вони живуть. І саме молодь має силу по-справжньому трансформувати суспільство через свої дії, ініціативи та громадську активність загалом.
Ми щасливі, що через тренінги учасники змогли зарядитись мотивацією до дій, і прагнуть змінювати себе та світ навколо. Сподіваємося, що досвід, який підлітки отримали на проєкті стане для них початком для великих досягнень.
Зовсім скоро ми запускатимемо нові проєкти, тому слідкуйте за нашим сайтом і соціальними мережами, аби не пропустити нагоду стати їхньою частиною!
Якщо ви хочете взяти участь у проєктах фонду, то слідкуйте за анонсами у соціальних мережах, а також реєструйтеся на діджитал-платформі Impactum!