Триває Конкурс "Посилка Успіху" та Капарол

Більшість спортивних секцій та шкіл потребують оновлення. Партнером нашого проекту стає всесвітньо відома компанія з виробництва якісних та екологічних фарб - CAPAROL.

Відтепер веселе різнокольорове слоненятко допоможе відновити Ваш спортивний зал. Крім набору базового спортивного інвентарю від Фонду Кличко, переможці конкурсу отримають ще й якісну фарбу Alpina від CAPAROL. Ви зможете разом зі своїми друзями та тренером яскраво пофарбувати спортзал.

Проект «Посилка успіху» розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні. На сьогоднішній день це дуже актуально, так як невеликі спортивні секції, практично не отримують фінансування і вони продовжують своє існування тільки за рахунок ентузіазму тренерів і віри спортсменів. Тому метою проекту є підтримка і забезпечення молодих спортсменів якісним інвентарем для проведення тренувань та участі у змаганнях.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 25 квітня 2016 року на офіційному сайті Фонду Кличко: http://www.klitschkofoundation.org/ на сайті: https://my.klitschkofoundation.org/ та в групі Фонду в соціальній мережі «Вконтакті».

Більш детальна інформація про конкурс «Посилка Успіху» за посиланням:https://packages.klitschkofoundation.org/

Контактна інформація:

Крижанівський Дмитро: [email protected]

Чекаємо на ваше відео. Хай переможуть найкращі! Успіхів!

Любіть Україну!

З повагою, Фонд Кличко

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект