ТОП-5 навичок, які розвиває стажування

Наша стажерка Ніна розповіла про навички, які вона почала вдосконалювати на проєкті Dreamship. Читайте, що ж це за такі 5 навичок!

1. Тайм-менеджмент. Багато стажерів, окрім стажування, ще працюють, навчаються, відпочивають влітку, та у кожного є друзі та родичі, яким потрібно приділяти час. Також, під час стажування є термінові задачі та розклад, якого потрібно дотримуватися. Тому навички тайм-менеджменту обов’язкові для того, щоб у всіх сферах життя отримувати позитивні результати. Головне це знайти той розклад, який буде підходити під особисті потреби, графік сну та активності, та слідувати йому, а далі все вийде)

2. Відчуття відповідальності це вміння нести відповідальність за свої дії. Це звучить дуже банально і дивно, бо як так, що дорослі люди ще не навчились нести відповідальність за себе? Проте я маю на увазі те, що в особистому житті цей навик вже всі отримали, в університеті ми отримуємо більш теоретичні навички, ніж практичні. Тому стажування це нове середовище, де всі твої дії мають певний результат, і якимось чином впливають на майбутнє. Не боятися робити щось нове та у випадку питань мати змогу донести свою думкуце те, що розвиває стажування.

3. Вміння відстоювати свою думку. На проєкті Dreamship існує дуже багато ситуацій, коли треба працювати в команді, або працювати самостійно, а потім презентувати свої напрацювання. Кожного разу стажер повинен довести, що його результат вартий часу, вартий уваги, та просто вартий того, щоб його використовували. І це ті моменти, коли треба вміти відстоювати свою думку. Відстоювання думки це не просто “Це круто, бо мені так здається”, це про наведення аргументів, логічних наслідків, що підтверджує раціональність твоєї точки зору. А для того, щоб вміти формулювати свої думки у структуровані речення за короткий час, потрібна практика, тому це і є навичкою, яку також розвиває стажування.

4. Соціальні навички. В наш час ще багато людей думають, що зум не зможе замінити реальне людське спілкування. Я також думала, що онлайн-стажування взагалі не дасть змогу зблизитися з людьми та мати ефективні діалоги. На щастя, я була не права, але є одне але. Хоч там як, офлайн-стажування дає більше можливостей зрозуміти один одного через інтонацію, жестикуляцію, погляд, які зникають, якщо не використовувати камеру. Оскільки, багато комунікацій під час стажування проходить в текстовому форматі, або без застосування камер, то потрібно було вчитись будувати свої розмови без цих важливих елементів спілкування. 

5. Критичне мислення. Тут я маю на увазі вміння аналізувати інформацію та розставляти пріоритети. Аналіз інформації це не тільки про ту інформацію, яку ми використовуємо задля виконання якогось завдання, це також про те, що треба рефлексувати над завданнями, які дають менеджери, та вміти зробити свої висновки. Коли вже попередній аналіз виконаний, то нам потрібно вміти пріоритезувати як інформацію, так і завдання, а це вже у свою чергу впливає на продуктивність. Саме тому без критичного мислення нікуди)