Тендер на аудит річної фінансової звітності благодійної організації «Фонд братів Кличків» за 2015

Фонд братів Кличків – це всеукраїнська благодійна організація, яка фокусується на реалізації проектів у сфері спорту та освіти.

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту в благодійних організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

Зауважте, що Ваша заявка повинна надійти в паперовому вигляді за адресою 01601, м. Київ, вул. Мечникова 2, скринька «Фонд Кличко» не пізніше 11 жовтня 2015 року.

Папери слід заповнити інформацією про Вашу компанію, роздрукувати на фірмовому бланку, підписати, проставити печатку. Копії документів необхідно оформити з печаткою, підписом і написом "Згідно з оригіналом".

Переможець тендеру буде оголошений 15 жовтня 2015 року.

Аудит має розпочатися не пізніше 1 грудня 2015 року і аудитор має надати організації результати аудиту не пізніше 15 лютого 2016 року. Дати початку аудиту та дати отримання результатів аудиту будуть узгоджені з переможцем тендеру.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Фонд братів Кличків здійснюватиме оплату у гривнях на безготівковій основі. Критерії оцінки ґрунтуватимуться на надійності постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу.

Перелік необхідних документів та тендерна пропозиція представлені у доданому файлі

Завантажити перелік документів

Контактувати для отримання додаткової інформації:

Терлецька Ганна / Фонд Кличко

+38 044 492-80-04
[email protected]