Study Visit for Grassroots Trainers

5-денний міжнародний проєкт для тренерів та вчителів фізичного виховання

В Україні відсутня соціальна мобільність між спортивними клубами, вчителями фізичного виховання, тренерами та громадськими організаціям. Результат цього – істотна різниця між спортивним життям у європейських країнах і Україні. Проєкт вмотивує вчителів фізичного виховання, тренерів та представників спортивних організацій розвивати свої професійні навички, дасть можливість поділитись досвідом з колегами, створити мережу знайомств для поширення ідей та знань.

5-денний проєкт відбудеться за ініціативою Європейської комісії на території ЄС та України.

В програмі беруть участь 8 партнерських організацій, які проводитимуть власні тренінги.

Програма

“Study Visit for Grassroots Trainers” триває 5 днів. Вони насичені семінарами, зустрічами з національними експертами, професійними тренерами, візитами до спортивних комплексів, університетів. Детальну програму країн-партнерів, можна переглянути за посиланням.

Умови відбору

До участі запрошуються тренери, вчителі фізичного виховання, представники спортивних організацій чи будь-хто зацікавлений у розвитку аматорського спорту. Рівень володіння англійською мовою – Intermediate. Конкурс відкритий для 28 держав-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.

Кількість учасників: 20

Участь у проєкті безкоштовна на конкурсній основі.

Організатори покривають:

1. Участь у конференції;

2. Харчування та проживання.

Проживання в двомісних номерах із сніданком в готелі економ-класу. Учасники самостійно планують дорогу до місця призначення. Після закінчення проєкту учасники можуть отримати 50% відшкодування витрат на проїзд за умови надання квитків організатору.

Заповніть анкету на сайті до 15 березня.

Дати проведення проєкту: 17-22 травня.

Місце проведення: м. Київ. 

Організатори

Towarzystwo Sportowe Iron Man (Польща) – неприбуткова організація, що працює в галузі підготовки і економічних та соціальних досліджень у сферах спорту та молоді. Проєкти організації спрямовані на популяризацію активного способу життя, розвиток спортивної освіти. 

Європейська комісія – європейська комісія є політично незалежною виконавчою структурою ЄС. Одноосібно відповідає за підготовку пропозицій до нового європейського законодавства та виконує рішення Європейського Парламенту та Ради ЄС.

Партнери

Klitschko Foundation благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проектному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. 

UKS Varsovia Warszawa (Варшава, Польща) – провідний молодіжний спортивний клуб у Варшаві, що займається навчанням дітей та підлітків з 1959 року.

Fare Network (Лондон, Великобританія) – мережа, створена для боротьби з дискримінацією в європейському футболі.

Fortuna Hjørring (Хьорінг, Данія) – футбольна жіноча асоціацій Хьоррінга. Кожен рік проводить міжнародний турнір, на який прибуває близько 1000 команд.

The University of Management and Coaching in Wrocław (Вроцлав, Польща) – університет для тренерів та менеджерів, які займаються різними сферами спорту.

DFB-Stiftung Egidius Braun (Геннеф, Німеччина) – фонд Німецької футбольної асоціації.

ELDERLY (Клуж, Румунія) – спортивна організація угорської меншини в Румунії.

Hrvatski Nogometni Klub Gorica (Загреб, Хорватія) – футбольний клуб, заснований у містечку Велика Гориця.

Контакти 

Якщо у вас виникли запитання – дізнатись деталі можна на сайті Study Visits.