Студенти розповіли, як зробили перший крок до досягнень

За кожною успішною історією стоїть боротьба за свою мрію, і в першу чергу – це боротьба з самим собою. Підійти до потрібної людини, вперше вийти на сцену, пройти співбесіду у компанії мрії. Щоб чогось досягти, потрібно зробити перший крок.

Ми боїмося того, чого не робили раніше. Боїмося втратити обличчя перед іншими або думаємо, що крім нас це більше нікому не потрібно. Коли ми не керуємо нашими страхами, вони керують нами. Але коли ми впевнені у своїй здатності впливати на зміни, коли нашої впевненості сприяє оточення – долаємо страх і він стає творчою силою.

Своїми історіями поділилися учасники «Стажування» від Klitschko Foundation. Вони довели, потрібно сміливо брати на себе відповідальність, знайомитися з новими людьми і приймати виклики. «First step» це історія про кожного з нас, хто колись наважився і тепер пишається своїми досягненнями.

«Стажування» від Klitschko Foundation – профорієнтаційна програма для студентів. Протягом 3 місяців вони працюють над соціальними проектами фонду. Таким чином отримують перший професійний досвід, розвивають лідерські якості, вчаться працювати в команді. Випускники програми працюють в British Council, Uber, KPMG, Укрнафта, Microsoft, GresTodorchuk PR, Deloitte, PR-Service, AXIOS, BRAB digital agency, ING Bank, Ekonomika+, FlawlessApp, Omnicore, Арт-завод Платформа, Allstate Insurance, U-Report Ukraine.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

СТАЖУВАННЯ

Тримісячна програма, яка має на меті надати перший професійний досвід студентам 2-4 курсів навчання

Детальніше про проект