Стажери відвідали офіс компанії Poparada

Стажери Фонду Кличко 15 листопада відвідали офіс молодої, однак надзвичайно успішної та прогресивної компанії Poparada і поспілкувалися з її керівником про те, як створити рентабельний та креативний бізнес в Україні. Директор Poparada Олексій Гончаров провів екскурсію офісом та розповів, що треба мати на увазі, чого остерігатися і на чому акцентувати увагу під час запуску власного проекту. Зустріч залишила по собі багато приємних вражень та корисної інформації.

“Часто студенти ставлять собі питання, на які не можуть отримати відповіді від звичайних людей: “як створити власний бізнес?” “як не боятися його почати?” “з якими проблемами ми можемо зіштовхнутися на початку своєї діяльності?”. Нашій dreamteam випала блискуча нагода отримати відповіді на всі питання у генерального директора “Poparada” Олексія Гончарова. Великий, але в той же час ергономічний офіс, чудове приміщення і сконцентровані на роботі обличчя - усе це створює атмосферу злагодженого та ефективного механізму Poparada. Перший висновок, який я зробила після перших п’яти хвилин у офісі, - це необхідність комфортного робочого простору навколо і правильної команди. Як на мене, це і є один із ключів успішного бізнесу, і на прикладі Poparada це чітко можна простежити. Для мене було великим відкриттям те, що генеральний директор може бути таким відкритим і спілкуватися зі студентами, як з рівними собі людьми. Відчуття повної відкритості, справжності та взаєморозуміння не полишали мене під час усієї зустрічі. Такі особистості надихають робити власну справу, просувати студентські ініціативи, створювати стартапи, і просто нічого не боятися. А також менше проводити часу в Інтернеті, більше читати книжок та спілкуватися з успішними та цікавими людьми. Олексій до того ж давав нам і особистісні поради: не витрачати час дарма, завжди робити все, що в наших силах, “тому що за вас ніхто ніколи нічого не зробить”. Три години пролетіли дуже швидко, і в кінці нашої зустрічі я була переповнена натхненням для майбутньої роботи, радості і того, що я зможу “звернути гори”. Дякую Poparada та особисто Олексію Гончарову за унікальну можливість пірнути у світ справжнього успішного бізнесу та можливість доторкнутися до “внутрішнього життя”компанії” - Вікторія Посєва, стажер Фонду Кличко.

 

“Після зустрічі в мене залишились тільки позитивні враження. За короткий час було зроблено багато корисного. По-перше, по спільному проекту закрили усі питання, встановили проміжні цілі та знаємо, у якому напрямку слід рухатись. По-друге, отримана інформація з перших рук виконавчого директора успішної української компанії є унікальною. Для себе я зробив нотаток на дві сторінки блокноту і отримав від пана Олексія інформацію, над якою ніколи не думав. Найбільше враження в мене було від усвідомлення такої простої речі: коли дитина йде по вулиці, то вона цікавиться усіма деталями оточуючого світу. А ми думаємо, що ми й так все знаємо, вставляємо навушники  у вуха та не дивимось по сторонах. І, таким чином, самі собі закриваємо канал отримання інформації, яка зайвою не буває ніколи.” - Владислав Маркуц, стажер Фонду Кличко.

 

“Зустріч з представниками компанії Poparada і відвідування офісу компанії мені сподобалися. Було цікаво дізнатися історію компанії, як відбувалося її становлення і що відбувається зараз. Філософія компанії, їх бачення того, як треба робити бізнес стали мені дуже близькими. Але найбільш вражаючим став той факт, що ця успішна, але невелика компанія хоче бути соціально відповідальною перед суспільством і зробити цікавий і корисний проект, який відкриє нові можливості для молоді. Я думаю, що багатьом компаніям не вистачає такої політики, і Poparada може стати прикладом для них. Було приємно поспілкуватися з Олексієм, який має великий досвід роботи в різних сферах, і найважливіше - він легко ділиться ним з іншими. Він не акцентує увагу тільки на своїх успіхах, але і говорить про факапи, які траплялися з компанією. Такі історії є важливими для розуміння того, як працює бізнес сфера. З цієї зустрічі я винесла для себе те, що не варто боятися експериментувати, треба вміти розуміти інтереси свої і твого клієнта і правильно ставити пріоритети.” - Любов Шарапова, стажер Фонду Кличко.

 

“Для мене стало абсолютною несподіванкою те, що в умовах кризи в Україні знаходяться фірми, які хочуть і можуть виділяти гроші на соціальні проекти. Саме тому я дуже хотіла ближче познайомитися з командою Poparada -  і як щойно менеджер проектів Аня повідомила про екскурсію до  їхнього офісу, я одразу ж записалася на неї. Ті люди, з якими я познайомилася, та обстановка офісу приємно мене вразили: стильна двоповерхова будівля, шоу-рум на першому поверсі, офіс в стилі open space на другому поверсі, а також дах, на якому згодом можна буде працювати - вся атмосфера безумовно сприяє креативу. Нас зустріли надзвичайно приємні та гостинні працівники офісу. Усі співробітники компанії працюють у величезній кімнаті, а керівника від підлеглих відділяє тільки скляна стіна - таким чином облаштування офісу сприяє прозорості та співпраці всіх працівників. Генеральний директор Олексій запросив нас у свій стильний кабінет, в якому ми одразу ж взялись до справи та почали обговорювати та доробляти наш проект. Слід зазначити, що Олексій з повагою ставився до кожної думки, яку висловлювали ми, стажери, незважаючи на те, що у нас, звісно ж, менше досвіду, ніж у нього. Мені надзвичайно сподобалась його відкритість до наших ідей, адже, як він розповідав нам після, він вважає, що вчитися можна від кожного і всі знання та досвід корисні. Після обговорення проекту, нам провели екскурсію по офісу та відповіли на всі питання, які нас цікавили, стосовно початку бізнесу, робочих моментів, особистості керівника і т.д. Зустріч була дуже інформативною та корисною для мене, адже я побачила організацію зсередини. Після таких відвідин я зрозуміла,що у майбутньому я хочу працювати саме у такій атмосфері, яка панує у Poparada” - Анастасія Кустовінова, стажер Фонду Кличко.

 

“Візит в компанію Poparada залишив лише позитивні емоції, адже не кожен день випадає можливість поспілкуватися з керівниками успішно бізнесу в Україні. Ми мали можливість ставити будь-які питання, дізналися про те, як функціонують українські підприємства, які підводні камені можуть виникати в процесі діяльності компанії. Креативний простір та неформальна обстановка не тільки сприяли продуктивному діалогу, а й стимулювали творчу активність. В результаті, ми змогли представити власну розробку спільного проекту директору Poparada, обговорити її з ним, а також прийти до цікавих рішень для обох сторін. Впевнена, що почуття натхнення після зустрічі ще довго не залишало кожного з нас.” - Ліза Руденко, стажер Фонду Кличко.

 

      “Це була перша компанія, яку я побачив зсередини. І я дуже тішуся, що мій перший досвід був саме таким. Найбільше враження справив Олексій Гончаров, генеральний директор компанії. Дуже привітна, вихована, а головне, весела людина. Під час нашої з ним розмови час спливав настільки непомітно, що стало зрозуміло скільки тривала наша бесіда тільки тоді, коли на вулиці вже стемніло. Незважаючи на те, що ми не бачили виробництва під час нашої екскурсії, вражень від цього менше не залишилось. Ми протестували всі типи безкаркасних крісел, персонально пересвідчились в якості продукту, який виробляється компанією. Мене дійсно захопило оформлення офісу компанії, все витримано в дуже спокійних тонах, за словами директора, вони самі оформлювали приміщення, самі контролювали весь процес ремонту. Наша розмова з директором компанії тривала близько 3 годин, протягом цього часу ми обговорили спільний проект Рoparada та Фонду Кличко, а також Олексій  розповів нам про функціонування бізнесу в Україні, а згодом охоче відповів на наші запитання. Олексій ділився своїм досвідом, розповідав як розпочинати свій бізнес в Україні, як не боятися відкривати для себе нові горизонти та завжди навчатися, незважаючи ні на що. Такі розмови тільки сприяють та заохочують тебе до створення чогось нового та старту власної кар’єри. Після розмови з Олексієм та відвідання офісу Рoparada, я був сповнений сил та впевненості, що у мене все вийде. Тепер можна починати!” - Олександр Чужик, стажер Фонду Кличко.