Стартував проєкт «ProCharity»

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій «ProCharity» стартував 26 липня на нашій діджитал-платформі Impactum.

Мета проєкту— дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також забезпечити можливості для професійного та особистісного розвитку представників громадської сфери. Крім того, проєкт поширює культуру благодійництва, допомагаючи організаціям вести зрозумілу та доступну діяльність, комунікацію, що підвищує рівень довіри населення.

На проєкті представників/ниць чекають:

  • онлайн-лекції про проєктний підхід до діяльності та принципи доброго врядування;
  • віжуалбокси для підготовки власного проєкту, який згуртовуватиме навколо себе креативних та активних людей;
  • подкасти про основи створення комунікаційної стратегії та її реалізації за допомогою сучасних інструментів – сайту, соцмереж, e-mail та SMS-розсилок;
  • застосунки, сайти та можливості, які допоможуть ефективно використовувати ресурси організації;
  • вдосконалення навичок ведення переговорів;

Проєкт проходить у діджитал-просторі Impactum, яку ми створили з партнером компанією Winner для всіх, хто готові розвиватися: особисто, локально і глобально.Також на проєкті учасники/ці зможуть запітчити ідеї для вдосконалення роботи своїх організацій та отримати підтримку для їх втілення.

Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах і на сторінці сайту Klitschko Foundation, щоб дізнатися більше про прогрес наших учасників/ниць.

Більше про інші можливості і проєкти фонду шукайте в розділі «Проєкти».

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHARITYPRO

Навчальна програма для представників новостворених благодійних та громадських організацій, які прагнуть розвиватись та масштабуватись.

Детальніше про проект