Стартував «Great Debate Camp»

Дебатний онлайн-табір для підлітків з України та Данії — стартував 12 липня. Активні, рішучі і наполегливі підлітки почали свій новий шлях саморозвитку і вдосконалення.

Перед учасниками 5 активних днів наповнених інтенсивним навчанням, цікавими лекціями і новим досвідом.  

Під час першого дня онлайн-табору відбулося знайомство учасників проєкту. Кожен презентував свій mood board (мудборд) і розказував цікаві факти про себе. Це допомогло всім краще познайомитись і створити хорошу і дружню атмосферу. 

Потім на підлітків чекала лекція про те як зробити класний виступ. Молодь дізналася як варто будувати структуру виступу і як потрібно себе поводити для того щоб публіка була в захваті. 

А на кінець дня учасники почали ознайомлюватись з мистецтвом дебат. Підлітки мали змогу попробувати зробити переконливі аргументи і контраргументи, та відкрити для себе цікаві і нові факти про дебати. 

«Перший день мені сподобався. Я знайшов корисний матеріал стосовно різних видів ведення дебатів. І загалом очікую дізнатися нової інформації, поліпшити мої здібності стосовно ведення публічних речей та дебатів і познайомитися з цікавими людьми», - ділиться своїми враженнями один з учасників «Great Debate Camp» Святослав. 

Попереду ще більш яскраві і насичені дні онлайн-табору, тому слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах і на сторінці сайту Klitschko Foundation.

Більше про інші можливості і проєкти фонду шукайте в розділі «Проєкти».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

GREAT DEBATE CAMP

5-денний дебатний онлайн-табір для підлітків з України та Данії, покликаний розвивати культуру дебатів та міжкультурні зв’язки між молоддю. Табір втілюється в межах проєкту «Democracy Hub».

Детальніше про проект