Стартувала «Школа успіху» 2021: вперше в діджитал-форматі!

19 липня ми запустили освітній проєкт для підлітків віком 14-15 років «Школа успіху» на платформі Impactum. Цього разу «Школу успіху» вперше проводиться в діджитал-форматі.

До проєкту приєдналися активні, ініціативні підлітки, які готові здобувати корисні знання для того, щоб творити зміни і вдосконалювати себе і свої громади. Їх уже переповнюють емоції та захват від того, чим вони займаються:

 

Софія: «Тут дають ті знання, які справді цікаві та потрібні не тільки для майбутнього, а й просто зараз. Емоції та мотивація переповнюють і вчитись справді хочеться. Вперше я не залишаю все на останній момент поки дедлайни не почнуть горіти, а роблю завдання як тільки вони відкриваються. Дякую фонду та всій команді Klitschko Foundation за купу контенту, знань і дуже зручну платформу!» 

 

Ксенія: «Школа успіху» це місце де ти знайдеш свою мотивацію, отримаєш нові знання й досвід. Мені подобається, що менеджери, учасники усі привітні та готові допомогти. Дякую за цей чудовий проєкт❤️»

 

Анна: «Школа успіху» це активна та ініціативна молодь, і я дуже рада, що стала частинкою цієї сім’ї! До того ж, я в захопленні від завдань на платформі, тому що вони дуже неординарні, а головне практичні. Із їх допомогою дуже легко засвоїти тему і пам’ятати про неї ще дуже довго»

 

Андрій: «ШУ, не дивлячись на онлайн формат, стала кращою і доступнішою для підлітків. У минулому році було цікаво, але не так пропрацьовано і злагоджено, як зараз. Не розумію людей, які вважають, що не можуть взяти участь у цьому освітньому проєкті, бо стати активним може кожен!»

 

Учасники/ці «Школи успіху» 2021 дізнаються, як:

  • розпочати власний стартап;
  • сформувати команду;
  • зробити відео або презентацію, які хочеться дивитися;
  • створювати ініціативи;
  • аналізувати потреби свого регіону;
  • обирати професію.

 

А також на учасників/ць чекає корисна інформація про боротьбу з прокрастинацією, розвиток емоційного інтелекту, безпеку в інтернеті та сексосвіту.

У кінці проєкту кожен із учасників/ць створить власний локальний проєкт та отримає можливість здобути підтримку для його втілення.

 

Ніколи не пізно почати думати про майбутнє своєї країни. Саме тому наші учасники мають різний рівень занурення в змінотворчу діяльність від зацікавлення до трьохрічного досвіду в активізмі. «Школа успіху» приймає всіх!

 

Проєкт проходить у діджитал-просторі Impactum, який ми створили з партнером компанією Winner для всіх, хто хоче розвиватися: особисто, локально і глобально.

 

Слідкуйте за новинами в наших соціальних мережах і на сторінці сайту Klitschko Foundation, щоб дізнатися більше про інші проєкти Фонду.

Більше про інші можливості і проєкти фонду шукайте в розділі «Проєкти».