Станьте частинкою великого ком’юніті освітнього діджитал-проєкту «Школа успіху»

Країна потребує змінотворців! І саме підлітки, які прагнуть більшого та вправно володіють навичками 21 століття, можуть ними стати.

Ми з радістю повідомляємо, що стартує проєкт «Школа успіху» на першій в Україні освітній діджитал-платформі Impactum. Не впустіть цю можливість!

«Школа успіху» дасть вам можливість розкрити в собі лідерський потенціал, змотивує брати відповідальність за власне життя та зміни для розвитку громади, а ще допоможе здобути необхідні для щасливого майбутнього навички 21-го століття.

Проєкт допомагає відчути цінність знань та самоосвіти, надихає шукати можливості для власного розвитку і ділитись знаннями та досвідом з іншими.

На вас чекають 7 цікавих та важливих тем, багато порад та інформації від спікерів та море нових вражень. Ми поговоримо про:

- соціальні та глобальні зміни через локальні дії;

- проєктний менеджмент;

- інструменти роботи з проєктами в епоху діджитал;

- прокачку soft skills;

- формулу 4К;

- комунікації в проєкті.

Якщо це все вам цікаво і ви підходитее під критерії участі — не зволікайте із роздумами, а ставте нагадування для того, щоб точно заповнити анкету!

Дізнатись більше про проєкт можна тут: https://bit.ly/3xtocPV

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт про навички 21 століття для підлітків, які хочуть стати змінотворцями у своїх громадах.

  • 10 проєктів вже проведено
  • 1426 дітей взяли участь
  • 313 локальних проєктів проведено
Детальніше про проект