Сходження на Еверест, не покидаючи дім

Іноді здається, що робота вчителя нічим не відрізняється від сходження на Еверест. Не вистачає ресурсів, бувають не найкращі умови для роботи, часом не вистачає мотивації та сил продовжувати рух далі. Більше того, і під час підкорення гірських вершин, і під час викладання діють схожі секрети успіху – необхідно не здаватись, ділитись ресурсами з іншими та підтримувати один одного, адже разом ми сильніші.

Саме тому разом з учасниками та учасницями проєкту «Посилка успіху» ми й взяли участь у онлайн-тренінгу «Сходження на Еверест» – щоб порівняти два досвіди та переконатись, якою важливою є командна робота. А ще такий формат роботи можна використати і на шкільних уроках. 

Тож, попри закриті кордони та відсутність міжнародних перельотів, разом з консалтинговою компанією Ascendis та експертом з командної роботи, радіоведучим Олександром Вишневським ми провели 4-годинний онлайн-тренінг у Zoom`і, під час якого пройшли всі етапи підкорення гори: від детального планування та закупівлі необхідних продуктів й речей до командного підйому на гору та спуску.

Це була не просто захоплююча гра, а бізнес-симуляція, яка реалістично відображала не тільки суворий гірський клімат, а й непередбачуваність маршруту та перепони на шляху, які слід взяти до уваги протягом планування.

На початку симуляції кожна команда отримала уявний бюджет, за який потрібно зробити закупівлі для походу, зважаючи на обмеження по вазі. Також команди мали прорахувати оптимальний маршрут, оцінити усі ризики, погодні умови, про які повідомляли ведучі, та час, витрачений на підйом та спуск. Командна робота проходила в окремих сесійних залах у Zoom`і місцях, де існувала особлива атмосфера: калькулятори не мали й секунди перепочинку, нотатки розлітались, мозковий штурм не припинявся і постійно звучало питання «А що як?». У похід команди рушили з надійною підтрикою – ментори та команда бізнес-симуляції подорожували з одного сесійного залу до іншого та відповідали на усі питання.

Після підготовчого блоку почалась не менш захоплива частина підйом на Еверест! Успішність подорожі частково залежала від погоди, тому навіть діти підбігали до батьків, вчителів фізичного виховання, та «шаманили» гарну погоду – стукали всім, що можна було знайти навколо робочого столу, співали пісень та танцювали. Звісно, клімат Евересту мінливий, тому команди мали навчитися пристосовуватися до ситуації та швидко вирішувати, водночас розраховуючи запаси продуктів та води. Цей етап вважається також найскладнішим для цілісності самої команди, як зазначив один учасник: «На 10 день люди починають сваритися, але ми будемо дружніми це наша ціль!». Тому ця бізнес-симуляція була не тільки можливістю навчитися стратегічно мислити та планувати у незвичному форматі, а й була випробуванням на витримку команд та вміння співпрацювати попри труднощі.

Ось що думають про онлайн-тренінг наші учасники/ці: 

Надія Гапонова: «Олександр Вишневський – майстер своєї справи! Все чітко та зрозуміло пояснив. На етапі планування було трішки важко зрозуміти, що брати, а що ні, адже гроші та кілограми обмежені. Але в такі моменти сумнівів нам допомагав ментор, за що ми йому дуже вдячні! Наша мета була підкорити гору, вижити в нещадному холоді та отримати задоволення. І ми досягли своєї цілі та ще й отримали винагороду!»

Михайло Дьорка: «Наша команда підкорила гору і спустилась вниз першою, адже ми вирішили, що перемога для нас важливіше, ніж просто накопичування ресурсів на вершині. Головне, що ми діяли командно, злагоджено, ухвалювали вивірені рішення, взаємодіяли з іншими командами, готові були надати допомогу у будь-який час!»

Лариса Балєва: «Хоч похід і був віртуальним, він вдався на славу! Головне – здружились, відчули міцне плече товариша. Думаю, тепер можна йти у справжні гори, нам не страшні льодовики і лютий вітер, круті вершини і безодні. Нас єднала одна ціль, дружба і бажання перемогти!»

Було неймовірно спостерігати, як учасники випромінювали щастя, коли вони вправно прораховували кроки, а на їхньому місці розташування модератори тренінгу оголошували хорошу погоду! Ці чотири години були сповнені емоцій та неочікуваних відкриттів про себе та роботу в команді.