Шукаємо учасників/ць на проєкт «Football for everyone»!

Другий проєкт, на який ми вже шукаємо учасників/ць — «Football for everyone»! Не зволікайте, а подавайте анкету!

Минулого року за підтримки Fare Network ми реалізували проєкт «#FootballPeople Online Anti-Discrimination sessions» для вчителів/ок фізичного виховання та тренерів/ок. Як результат, учасники взяли участь у 6 тренінгах та реалізували свої тренінги, до яких залучили понад 50 своїх учнів та учениць.

Цьогоріч протягом лютого, який присвячений ініціативі «Football v Homophobia Month of Action», який ініційований організацією Fare Network, ми реалізовуємо проєкт «Football for everyone». 

«Football v Homophobia Month of action» це місяць міжнародної кампанії, який має на меті забезпечити підтримку, навчання і тренування, щоб привернути увагу людей до дискримінації в спорті.

На жаль, в XXI столітті стереотипи та дискримінація людей в спорті через їхню гендерну чи сексуальну приналежність є доволі поширеними. Власне, щоб вплинути на такі негативні явища в нашому суспільстві ми і приєднуємось до ініціативи Football v Homophobia Month of Action, а тому реалізовуємо проєкт «Football for everyone».

«Football for everyone» це проєкт для вчителів/ок фізичного виховання та тренерів, який покликаний боротися з дискримінацією в спорті, що стосується гендерної рівності та сексуальної орієнтації.

Детальніше про проєкт читайте в розділі «Проєкти». Також там ви знайдете посилання на анкету.