Шукаємо учасників до участі в онлайн-таборі «Great Debate Camp» в межах проєкту «Democracy Hub»

Все ще не знаєте як зробити дні цього літа цікавими і насиченими? Тоді ми маємо чудову пропозицію. Запрошуємо вас приєднатися до онлайн-табору «Great Debate Camp» в межах проєкту «Democracy Hub».

«Great Debate Camp» це 5-денний дебатний онлайн-табір для активних, рішучих та свідомих громадян та громадянок з України та Данії. 

Під час проєкту, на учасників чекатиме інтенсивне, але водночас цікаве навчання. У вас буде можливість поспілкуватись із фахівцями дебатної сфери, дізнатися історію виникнення дебат, відкрити секрети написання успішної промови та навчитись вибудовувати переконливі аргументи і контраргументи. Також протягом 5 днів, ви зможете розвинути навички ораторського мистецтва, щоби в майбутньому бути впевненим, сміливо тримати себе перед слухачами і знати, як можна переконати і правильно подати важливу інформацію. 

Ви можете стати учасником/цею дебатного онлайн-табору якщо:

- є українським підлітком віком 14-18 років;

- володієте англійською мовою на рівні B1/B2;

- вам цікаві теми демократії, прав людини чи соціальної рівності; 

- готові до нових знань і маєте велике бажання розвиватись.

Якщо це все про вас, тоді сміливо заповнюйте анкету, успішно проходьте відеоінтерв‘ю і відзначайте в своєму календарі, що 12-16 липня 2021 року, ви проведете разом з Klitschko Foundation та Crossing Borders

Більше інформації про проєкт: https://bit.ly/2SoWBzV 

У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

GREAT DEBATE CAMP

5-денний дебатний онлайн-табір для підлітків з України та Данії, покликаний розвивати культуру дебатів та міжкультурні зв’язки між молоддю. Табір втілюється в межах проєкту «Democracy Hub».

Детальніше про проект