Шукаємо учасників для менторського проєкту «eleMentor»!

Менторство — не новий напрям роботи у фонді. Щороку у проєктах фонду «Школа успіху», «Zero Waste School», «Challenge Academy» підлітки мають підтримку наставників. Це дало нам змогу побачити важливість ментора у житті підлітка, а тому минулого року в межах проєкту «Школа успіху» ми реалізували пілотну частину нового менторського проєкту, який стартує вже цієї осені! Зараз ми готові анонсувати новий проєкт фонду — «eleMentor».

«eleMentor» менторський проєкт для підлітків, який має на меті надати підтримку для професійного та особистісного розвитку в майбутньому.

«Для підлітка це унікальна можливість дізнатись більше про себе, отримати відповіді на питання, які не дають спати вночі, та краще зрозуміти особливості різних сфер зайнятості. Для наставників це спосіб віддячити тим, хто допомагав їм на шляху становлення, можливість робити добро стратегічно, на перспективу, долучитись до розвитку освіти в Україні та отримати інсайти й ідеї для своєї роботи. Ми віримо, що «eleMentor» матиме значний позитивний вплив на формування підлітків як особистостей. Тому чекаємо на ваші анкети, старт проєкту та той імпакт, який можемо творити разом з вами!» каже менеджер проєкту Ігор Єфименко.

Під час проєкту ми створимо «perfect match» між менті та менторами. Тобто, кожен підліток, який подасть анкету на проєкт, матиме можливість отримати власного ментора людину, з досвідом роботи в певній сфері, яка цікава підлітку. 

Під час роботи з менторами, підлітки: 

  • дізнаються про сфери та індустрії, в яких зможуть знайти своє професійне призначення; 
  • складуть власний кар’єрний план;
  • обговорять такі важливі теми як лідерство та командна робота, баланс між роботою та особистим життям, професійні виклики, нетворкінг, 
  • розвинуть навички працевлаштування; 

Щотижня буде передбачена зустріч менторів з менті, а також із командою Klitschko Foundation.

Кого ми шукаємо для участі? Підлітків, що навчаються в 10-11 класах для ролі менті, а також фахівців різноманітних сфер для команди менторів.

Деталі в розділі «Проєкти».