Шукаємо наставників для учасників проєкту «Школа успіху 2020»!

Згадайте себе у підлітковому віці. Так хотілось мати старшого друга, який може розповісти все і навіть більше про доросле життя, порадити, підтримати, підказати з вибором майбутнього шляху. Тепер наставниками можете стати ви. 

Для підлітка це унікальна можливість дізнатись більше про себе, отримати відповіді на питання, які не дають спати вночі, та краще зрозуміти особливості різних сфер зайнятості. 

А для наставників це спосіб віддячити тим, хто допомагав їм на шляху становлення, можливість робити добро стратегічно, на перспективу, долучитись до розвитку освіти в Україні та отримати інсайти й ідеї для своєї роботи. 

Маєте досвід, яким хочете поділитись? Готові надихати і мотивувати інших? Тоді долучайтесь до спільноти наставників Klitschko Foundation!

Ми шукаємо енергійних та вмотивованих людей, які зможуть доєднатися до проєкту «Школа успіху» та стати наставником для учасників проєкту – підлітків 14-15 років.

Проєкт «Школа успіху» – освітній проєкт для 100 підлітків, які хочуть стати соціально активними. На проєкті учасники та учасниці отримують знання та навички XXI століття від представників бізнесу та громадських організацій, таким чином стають лідерами, яким вдасться активізувати свої локальні громади. Засвоївши знання з проєктного менеджменту, комунікацій, ораторського мистецтва, тайм-менеджменту й роботи в команді випускники проєкту проводять локальні освітні проєкти для однолітків. Цього року проєкт святкує десятиріччя. 

Ідея залучення наставників полягає у тому, щоб надихнути та допомогти учасникам повірити у себе, а також поділитися з ними своїм досвідом та дати практичні поради. Наприклад, підліток хоче стати лікарем. Тоді ми знайдемо лікаря, який розкаже, які є переваги та недоліки цієї професії, як отримати якісну освіту та стати професіоналом.

Формат наставництва: онлайн. 

Період проєкту: липень 2020

Що потрібно, щоб стати наставником? 

- досвід роботи не менше двох років у одній із зазначених спеціальностей буде перевагою;

- вік – від 20 років;

- заповнити анкету з інформацією про себе, свої досягнення в роботі;

- мати бажання передати знання та інформацію про свою спеціальність підліткам;

- розповісти про можливі помилки та труднощі професії;

- досвід публічних виступів буде перевагою.

Що отримають наставники? 

- можливість долучитись до спільноти небайдужих змінотворців;

- можливість поділитись досвідом та знаннями;

- надихнутись спілкуванням з поколінням Z.

Подавайте анкету за посиланням: посилання

Дедлайн подачі анкети: 22 червня

Результати відбору ми повідомимо через E-mail. 

Подальшу інформацію про участь у проєкті у ролі наставника буде повідомлено пізніше. 

Більше про проєкт «Школа успіху».

Якщо виникли запитання – звертайтесь за електронною адресою [email protected] або пишіть у наші соціальні мережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation)