«Школу успіху» 2019 розпочато

9 років тому Володимир Кличко та Klitschko Foundation вперше провели проект "Школа успіху". Підтримуючи проект, Володимир Кличко щороку проводить лекції для учасників. Тут вони прагнуть отримати натхнення та навички, які допоможуть їм змінювати власне життя, здобувати нові знання та поширювати їх у власних громадах.

«Школа успіху» - це освітній проект для хлопців та дівчат віком 14-15 років. Протягом 10 днів, співпрацюючи з менторами, учасники вчаться ефективно працювати в команді, планувати власний проект та отримують можливість обговорити свої ідеї з видатними українськими бізнесменами та відомими особистостями. Мета «Школи успіху» - стимулювати розвиток актуальних у сучасному світі навичок: креативного мислення, лідерських якостей та розумного поводження в інтернеті. Проект допомогає вивільнити потенціал молодих людей та направити їхню енергію на пошуки власної особистості. Потреби хлопців та дівчат у цьому віці різняться, саме тому Фонд організовує для них різні програми навчання та заїзди.

«Вони мріють зробити власне життя та життя своєї громади кращим. Моя мета - показати їм, що мрія - це тільки початок. Насправді важливо перетворити її у план та втілити в реальність. Мій метод "F.A.C.E. the Challenge" надасть їм реальний інструмент, який проведе через усі процеси: від пошуку мети, побудови плану, пошуку союзників, які допоможуть, доки не сформуються постійні звички та розвитку дисципліни, щоб перетворювати мрії у реальність. Я вражений їхньою рішучістю та потягом.» - говорить Володимир Кличко.

«Школа успіху» для дівчат проходить з 2 до 12 липня. Протягом цих 10 днів вони відвідують офіси українських та міжнародних компаній, театр, а на тренінгах від запрошених спікерів вивчають проектний менеджмент, метод дизайн-мислення, емоційний інтелект та сексуальну освіту. Вони працюють у групах та намагаються створити командний дух, щодня виконуючи вправи й завдання. Кожен ранок вони починають із фізичної активності, оскільки Володимир підтримує єдність мозку та нашого фізичного стану. В кінці проекту учасники повертаються додому та організовують локальні «Школи успіху» для однолітків з їхніх міст та сіл по всій Україні.

Організовує проект Klitschko Foundation - благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проектному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проектів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.