Сезон тендерів Фонду Кличко відкрито!

Кого ми шукаємо? Компанії чи партнерів, які розділяють наше бачення у сфері спорту, освіти та науки і які готові допомогти нам у реалізації наших ідей.

Upd. Дякуємо компаніям та агенціям за готовність працювати з нашою командою над проектами. Ми отримали багато пропозицій, і нам знадобиться ще трохи часу, щоб усі розглянути. Результати оголосимо найближчим часом. Дякуємо за розуміння!

Тендер на надання послуг зі сприяння та підготовки спортивно-розважальних заходів

Шукаємо івент-агенцію, яка допомагатиме нам проводити спортивно-розважальні заходи, відкривати спортивні майданчики в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом». Представники компанії мають бути готові до відрядження по території України у період відкриттів (орієнтовно травень – червень 2017 року, близько 15 -  20 відряджень за вказаний період).

Компанія повинна:

 • запропонувати власний сценарій відкриття майданчику для дитячої аудиторії віком від 14 до 17 років;
 • самостійно обрати необхідну кількість людей та обладнання для відрядження;
 • надати кошторис за вказаними позиціями та запропонованими заходами.

 

 • Тендер на виготовлення спортивних майданчиків

Шукаємо завод, який спеціалізується на виготовленні спортивних майданчиків. Надамо перевагу компанії, яка може додатково надавати послуги з їх брендування. Кількість – 20 шт.

Повний перелік інвентарю для 1 спортивного майданчику:

Обладнання

Од.

Кількість

1

Бруси дворівневі

шт.

1

2

Упор для пресу

шт.

1

3

Упор для віджимання – дівчата

шт.

1

4

Упор для віджимання – хлопці

шт.

1

5

Комплекс «Спорт»

шт.

1

6

Комплекс «Гімнаст»

шт.

1

7

Універсальний вуличний тренажер

шт.

1

8

Стіл тенісний

шт.

2

9

Стійка волейбольна (2 шт.)

шт.

1

10

Інформаційна стійка

шт.

1

11

Мішок боксерський р.130х35, з вузлом кріплення 4-ри ланцюги, з тканини ПВХ

шт.

1

Фото майданчика наявне за посиланням: https://play.klitschkofoundation.org/

 

Тендер на будівельні роботи з реконструкції спортивного закладу

Шукаємо компанію, що спеціалізується на будівельних роботах. В рамках проекту «Старт до успіху» Фонд Кличко проводить повну реконструкцію ДЮСШ.

Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

 • Повне оновлення підлоги загальною площею – 250 м.кв.;
 • Повне оновлення стін загальною площею – 600м. кв.;
 • Монтування вікон для спортивних залів – 4 шт.;
 • Оформлення спортивного залу, згідно з дизайном – 600 м. Кв;
 • Встановлення необхідного інвентарю;
 • Інше.

Тендер на виготовлення промо-продукції з брендуванням 

Шукаємо компанію, яка займається виробництвом та брендуванням промо-продукції. Продукція має бути виготовлена згідно з брендбуком Фонду Кличко. Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

 • Футболки з брендуванням одним кольором / різними кольорами: Друк А4 – спина, А7 – перед - 1200 шт.;
 • Поло з брендуванням одним кольором / різними кольорами: Друк А4 – спина, А7 – перед – 300 шт.;
 • Майки з брендуванням білим кольором - 250 шт.;
 • Еко сумки з брендуванням одним кольором / різними кольорами: Односторонній/ двосторонній друк А4;
 • Кепки однотонні з брендуванням одним кольором /різними кольорами – 150 шт.
 • Інша промо продукція.

За більш детальною інформацією щодо технічного завдання по спортивних проектах звертайтеся до Віктора Колесника за електронною поштою [email protected].

Стосовно будь-яких організаційних питань, тендерних процедур та документів звертайтеся до Бежевець Анастасії за поштою [email protected]

 

Тендер на виготовлення та друк поліграфічної продукції та банерів

Шукаємо компанію, яка спеціалізується на виготовленні поліграфічної продукції та банерів.

Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

 • Друк візитівок - 500 шт.;
 • Друк фірмових бланків – 1000 шт.
 • Папки білі з кольоровим логотипом / папки кольорові з білим логотипом – 500 шт.;
 • Друк фірмових конвертів формату А5 та А4 – 1000 шт.;
 • Наклейки – стікери однотонні/ різнокольорові за брендбуком ;
 • 5*5 см – 1000 шт.;
 • 7*7 см – 1000 шт.;
 • 10*10 см – 1000 шт.;
 • Різнокольорові гумові браслети зі слоганом, фірмовим щанком та посиланням на сайт – 2000 шт.

Запропонуйте розрахунки для друку банера розміром 3м на 4м , та ціну за 1м2.  Колір – градієнт від оранжевого до фіолетового (приклад за посиланням -https://m.vk.com/klitschkofoundation?q=%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%20%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D1%85%D1%83&z=photo-42137782_427527985%2Fwall-42137782_2138)

 

Тендер на пошук табору-локації на території України

Шукаємо табір-локацію для проведення літнього освітнього проекту "Школа Успіху" у передмісті Києва. Обов'язкове 5ти разове харчування, поселення від 70 людей одночасно, забезпечення всієї території охороною та пропускними пунктами. Спортивний майданчик, озеро чи басейн будуть доречними. Локація має відповідати всім загальноприйнятим технічним вимогам та мати необхідну документацію.

 

Тендер на надання транспортних послуг

Шукаємо логістичну компанію, яка зможе надати транспортні послуги з перевезення дітей групами від 15 до 25 людей одночасно по 2-4 рази на день в межах Києва. Обов'язковий досвід роботи з дітьми, довідки про несудимість та психічне здоров’я водіїв, охайні та сучасні автомобілі. 

 

За більш детальною інформацією щодо технічного завдання по освітніх проектах та адміністративному забезпеченню звертайтеся до Валерії Іжик за електронною поштою [email protected].

Стосовно будь-яких організаційних питань, тендерних процедур та документів звертайтеся до Бежевець Анастасії за поштою [email protected]

 

Тендер на надання послуг фотографа

Ведення фотозйомки на проектах фонду, під час виступів співробітників на презентаціях та інших заходах, а також зйомки для друкованої продукції і подальша робота над обробкою фото. Наявність статусу ФОП є обов’язковою умовою участі в тендері.

 

Тендер на надання послуг відео-продакшена

Послуги з відео зйомки . Послуги щодо виробництва кінофільмів, відеофільмів і телевізійних програм - надати послуги зі зйомки відео по тематиці проекту Замовника та інших роликів, попередня підготовка, написання сценарію, підбір знімальної групи та локацій, безпосередня зйомка аудіовізуального твору, монтаж, пост-продакшн,  робота зі звуком. Підбір музики. Відеозйомка заходу професійною камерою у форматі FHD. Монтаж повного відеоматеріалу заходу.

 

Тендер на надання послуг з PR та інформаційного забезпечення

Робота зі ЗМІ та лідерами думок та інтернет-спільнотами. Підготовка текстів прес-релізів, прес-кітів, анонсів, коментарів і статей. Організація прес-заходів, запрошення журналістів на заходи Фонду, включно з прес-конференціями. Аналіз репутації фонду в ЗМІ. Робота з соціальними мережами фонду.

 

За більш детальною інформацією щодо PR супроводу Фонду Кличко звертайтеся до Наталії Другак за електронною поштою [email protected].

Стосовно будь-яких організаційних питань, тендерних процедур та документів звертайтеся до Бежевець Анастасії за поштою [email protected]

 

Тендер для івент – агенцій на проведення наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv 2017

Для проведення наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv 2017 шукаємо івент-агенцію, яка забезпечить технічну частину організації заходу. Вичерпний перелік обов’язків включає:

 • Пошук локації, що відповідатиме наступним критеріям:
 • конференц-зал, загальною площею від 750 кв.м. повинен бути обладнаним сучасним світло-технічним обладнанням;   
 • 700-800 посадкових місць;
 • наявність виставкової зони та приміщень для лекторіїв;
 • наявність приміщень під гардероб, автономних сан-вузлів;
 • в рахунок оренди повинні бути включені наступні послуги та обладнання: власні стійки реєстрації, літня тераса (якщо така існує), екрани і проектори потужністю по 15000 лм. кожен, сцена, обладнання під базове освітлення, компліментарний базовий wi-fi, клінінг-підготовка перед здачею приміщення, парковка, обслуговування технічним фахівцем і менеджером по локації;
 • приміщення не повинне бути нікому не продано, не закладено, під арештом і/або забороною не перебуває. Орендодавець повинен мати всі права, необхідні для розпорядження Приміщенням, в тому числі для укладення договірних відносин. Надання при необхідності обладнання та його перелік для використання в приміщеннях протягом обумовленого заходу (якщо така потреба є), надання додаткових послуг (пропозиція напоїв на кава-паузах, тощо);
 • забезпечення послуг щодо виготовлення  друкованої продукції (послуги з друкування поліграфічної продукції за власними макетами) в ході підготовки до конференції;
 • надання послуг з розробки дизайну для проведення наукової конференції.

Надати повний спектр послуг у сфері графічного дизайну, а також розробки дизайну та презентаційних і корпоративних презентацій, розробка логотипів (символи, шрифтові написи) і фірмових стилів для візуального супроводження проекту. Розробити продумані символи з урахуванням специфіки проекту, цільової аудиторії і позиціонування;

 • підготовка плану, зонування та брендування локації при попередній підготовці;

- повне технічне забезпечення у день заходу:

- контроль подачі відео/фото/логотипів на усі екрани, що працюватимуть у день заходу;

- підготовка та контроль забезпечення локації всім необхідним (встановлення банерів, світлового та звукового обладнання, камер для онлайн трансляцій, підготовка посадочних місць, контроль встановлення промо-зон партнерів тощо);

5) інші послуги пов’язані з підготовкою та організацією заходу.

За більш детальною інформацією щодо технічного завдання по наукових проектах звертайтеся до Анастасії Бежевець або Анни Кузнєцової за електронною поштою [email protected][email protected]

Стосовно будь-яких організаційних питань, тендерних процедур та документів звертайтеся до Бежевець Анастасії за поштою [email protected]

  

Хто стане переможцем тендеру?

Критерії відбору ґрунтуються на надійності компанії-постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу та повноті заповнення документів.

Що необхідно зробити?

Перелік необхідних документів і тендерна пропозиція представлені у доданому файлі.

Завантажити перелік документів

 

Зверніть увагу, що з додатком тендерної документації необхідно додати копії або оригінали Ваших статутних документів. 

Ваша тендерна пропозиція має надійти в паперовому вигляді за адресою Велика Васильківська 55, НСК «Олімпійський», Музей досягнень братів Кличків до 16 лютого 2017 року включно. 

Зауважте, що папери слід заповнити інформацією про Вашу компанію в електронному вигляді, роздрукувати на фірмовому бланку Фонду Кличко, підписати, проставити печатку. Копії документів необхідно оформити з печаткою, підписом і написом "Згідно з оригіналом".

Звертаємо Вашу увагу на те, що Фонд Кличко здійснюватиме оплату у гривнях на безготівковій основі.

Переможців тендерів буде оголошено 21 лютого 2017 року.

 

Додаткова інформація:

Бежевець Анастасія / Фонд Кличко

+38 093 464-56-44
[email protected]