Рік після завершення боксерської кар’єри Володимира Кличко

Гамбург, 3 серпня 2018 г. - рік тому легенда боксу Володимир Кличко оголосив про припинення своєї боксерської кар'єри. Йому потрібно було майже 100 днів, щоб прийняти рішення про відміну матчу-реваншу проти Ентоні Джошуа.

Як аматорський і професійний боксер, Володимир Кличко добився всього. Але у його кар'єрі також були свої злети і падіння. Під час своєї 27-річної кар'єри в боксі він розробив філософію «Управління викликами». Це внутрішнє ставлення в поєднанні з ключовою здатністю волі, заснованої в рівній мірі на фізичній і розумовій силі, дозволило йому не втрачати фокус своєї мети після кожної поразки і в кінцевому підсумку виходити з рингу переможцем.

Проте, він знав на ранній стадії, що в кар'єрі професійного боксера є ліміт. Він не тільки захистив кандидатську дисертацію 2001 році, але і став підприємцем паралельно боксу. Формування життя після боксу було для нього дуже важливим. Володимир свідомо визначив терміни і супутні умови в кінці своєї кар'єри. Для нього було важливо знати, що шлях до його другої кар'єри вже прокладений.

Друга кар'єра

Володимира Кличка - творець. Він брав боксерську кар'єру в свої руки, сам займався маркетингом боїв і вибирав спонсорів. Не дивно, що він також хотів стати рушійною силою у своїй другій кар'єрі. Таким чином, просто участь в якості інвестора в компаніях не могло бути й мови. Його мета полягала в тому, щоб об'єднати фінансові ресурси і свій досвід для створення власних продуктів і підприємств разом зі своєю командою.

Хоча його друга кар'єра також відноситься до боксу, спорт відіграє досить непряму роль. Основна увага приділяється його історії життя і його внутрішньому становищу колишнього професійного боксера, розробленого більш ніж за чверть століття. Переконаність у тому, що сила волі є найсильнішою силою в житті, а також подальші ідеї, які він сприймає з боку спорту, являють собою основу для його другої кар'єри.

Філософія «Управління викликами» в якості основи для другої кар'єри

На жаль, смерть його давнього тренера і наставника Емануеля Стюард наступила до того, як унікальні знання наставника могли бути передані для наступних поколінь. Володимир зробив це по-іншому. Всього через кілька тижнів після того, як він пішов у відставку, він опублікував свою наукову книгу «Управління викликами - чому менеджери можуть повчитися у спортсмена». У книзі він поділився своєю філософією, пояснив звідки беруться виклики, і як менеджери можуть активно справлятися з ними. В даний час книга доступна на п'яти мовах.

Підсилення людей

Спортсмен також поставив перед собою свою особисту мету - надати громадськості доступ до його «знанням». Виходячи з цього, Володимир разом зі своїм братом Віталієм заснували Klitschko Foundation в 2003 році. Фонд підтримує молодих людей з багатокультурного походження, в їх шляху до дорослого життя через проекти навчає їх справлятися з проблемами нашого часу. Більше 500 000 дітей вже пройшли через програми Фонду.

Дорослі також можуть повчиться підходу Володимира Кличка. На початку цього року третє покоління курсів CAS Change & Innovation Management розпочав навчання у відомому Університеті Санкт-Галлен. На додаток до високопоставлених університетським професорам, ініціатор передає свої знання в Управління викликами керівникам. Крім того, успішні люди та союзники Володимира Кличка збагачують курс своїми знаннями і досвідом щодо складних ситуацій. У Центрі компетенції Інституту оцінки клієнтів в Санкт-Галлені докторанти також досліджують тему перетворення практичної філософії управління викликами в наукову теорію.

Спілкування з Силою волі

Разом зі своєю командою Klitschko Ventures, Володимир розробив метод «F.A.C.E. Виклики». Метод переконує в тому, що сила волі є навиком, який може бути вивчений і стати основою для розвитку. Керівники і люди в складних ситуаціях вчаться за допомогою чотирьох основ: «Фокус» («Focus»), «Спритність» («Agility»), «Координація» («Coordination»), «Витривалість» («Endurance») і розумової та фізичної сили , щоб протистояти цим ситуацій з знову отриманої енергією впровадження.

Формування майбутнього

Ділитися своїм досвідом і передавати його іншим, завжди були і залишаються цінністю Володимира Кличка. Він не тільки шукав виклики як спортсмен, нові проекти також тримають його гнучким.

Філософія Управління - центральна об'єднує компанії в групи; метод «F.A.C.E. Виклики» є рушійною силою його нинішньої підприємницької діяльності. У майбутні місяці підприємець і його команда будуть продовжувати розвивати F.A.C.E. Світ: вже заплановані конкретні ідеї, співпраця, продукти і пропозиції.

Коротко про Володимира Кличко: Володимир Кличко найвідоміший боксер століття. Його боксерська кар'єра досягла свого піку перемогою на Олімпійських іграх в 1996 році (Атланта). Володимир провів 69 боїв, з яких він виграв 64. 29 з них були на Чемпіонство Світу. Володимир володів титулом чемпіона світу протягом 4 382 днів. Його останній бій проти Ентоні Джошуа 29 квітня 2017 року на стадіоні Уемблі до 90 000 глядачів залишається незабутнім. Незважаючи на розрив в одинадцятому раунді, незважаючи на поразку технічним нокаутом: він залишився переможцем. Сьогодні Володимир Кличко підтримує компанії і їх співробітників своїм методом «F.A.C.E. Виклики », який сприяє розвитку силу волі. Боксер як рушійна сила в мінливому світі.