Реалізували «Обрії майбутнього 8.0»!

Останні дні жовтня ми провели яскраво: по-філософськи, в колі однодумців, шукаючи відповіді на питання і реалізовуючи проєкт «Обрії майбутнього 8.0»!

Уже другий рік поспіль ми реалізовуємо цей проєкт онлайн. 

Для участі у проєкті, як і завжди, було відібрано 10 дівчат та 10 хлопців. 

Проєкт тривав п’ять днів, під час яких учасники розвивали навички критичного мислення, формували цілі на майбутнє та визначали свій життєвий шлях.

Після участі у проєкті «Обрії майбутнього 8.0» учасники приймуть виклик і реалізують власні локальні проєкти для своїх однолітків! 

«Кожен набір особливий і по-своєму запам’ятовується. Для мене «Обрії майбутнього 8.0» запам’ятались неймовірною підготовкою учасників, широтою думки й різноманітністю ідей. Учасники цього набору дуже цікаво, а головне ефективно, доповнювали один одного. Це дало змогу сформувати неймовірну атмосферу довіри та єдності. Але все ж таки особливо цінною для мене є зацікавленість учасників. Для нашої команди це свідчення того, що ми на правильному шляху», менеджер проєкту Ігор Єфименко 

Ми раді, що учасниками стали 20 вмотивованих та готових розвивати свої навички підлітків. Переконані, що за ці п’ять днів проєкту учасники змогли зануритись у вічні філософські теми, обговорити думки відомих мислителів та висловити свої ідеї на світоглядні питання та виклики.

Попереду - найцікавіше!

Проєкт реалізовано у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv.