Реалізовуємо «Обрії майбутнього 6.0»!

Робимо кінець жовтня яскравим та пам’ятним – розпочинаємо «Обрії майбутнього 6.0»!

Вдруге проєкт реалізовуватиметься онлайн. І ми бачимо в цьому чудову можливість залучити українських підлітків не лише з України, а й з інших країн – Англії та Німеччини!

Для участі у проєкті було відібрано 10 дівчат та 10 хлопців. 

Проєкт триватиме три дні, під час яких учасники розвинуть навички критичного мислення, сформують цілі на майбутнє та визначать свій життєвий шлях.

Протягом проєкту учасники обговорюватимуть теми, які їх хвилюють – покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності тощо, а разом з модераторами вестимуть діалог, переглядатимуть відео, аналізуватимуть матеріали тощо. 

Після участі у проєкті «Обрії майбутнього 6.0» учасники приймуть виклик і реалізують власні локальні проєкти для своїх однолітків! 

«Вдруге проєкт «Обрії майбутнього» відбуватиметься онлайн. Ми раді, що учасниками стали 20 вмотивованих та готових розвивати свої навички підлітків. Переконаний, що ці три дні проєкту учасники зможуть зануритись у вічні філософські теми, обговорити думки відомих мислителів та висловити свої ідеї на світоглядні питання та виклики»,– каже менеджер проєкту «Обрії майбутнього» Ігор Єфименко.