Раді оголосити переможців конкурсу «Моя історія успіху»!

Klitschko Foundation у партнерстві з мережею спортивних магазинів Decathlon Ukraine провели конкурс історій серед вчителів фізичного виховання.

Цілий серпень ми відслідковували історії вчителів фізичного виховання з усієї України! Загалом ми маємо 153 учасника конкурсу «Моя історія успіху» і більш ніж 27 тисяч вподобань в Instagram та Facebook. 

Конкурс «Моя історія успіху» проводився в межах проєкту «Посилка успіху». 

Ми вражені усіма історіями. Кожна з них особлива, креативна та надихаюча! 

«Ми командою читали кожен пост, дивились кожне відео. Насправді ми не очікували такої кількості крутих історій, які читаєш і мурашки йдуть по шкірі. Не чекали, побачити такі класні відео з анімаціями, незвичними переходами. Деякі учасники навіть реп читали! Насправді ми вже вкотре переконались, що кожен вчитель фізичного виховання по-своєму особливий! Думаю, що наш конкурс допоміг і іншим дізнатися більше про своїх вчителів. Сподіваємось, нам вдалось досягнути нашої мети — підвищити авторитет вчителів фізичного виховання і показати їхню унікальність!» — каже менеджер проєкту «Посилка успіху» Дмитро Крижанівський.

Серед усіх учасників ми обрали 3 історії, які відповідали таким критеріям: 

- відповідність темі конкурсу;

- об’єм посту чи відео - не менше 100 слів та не менше, ніж 60 секунд;

- наявність гештегів: #посилка_успіху2021, #decathlon_ukraine та #klitschkofoundation;

- креативність;

- максимальна кількість вподобань посту; 

Після 31 серпня ми створили Shortlist з 10 історій, які зібрали найбільше вподобань. Серед цих постів наша конкурсна комісія, в яку входили представники Klitschko Foundation та Decathlon Ukraine, обрала трійку переможців. 

Ми знаємо, що насправді кожен, хто доєднався до конкурсу, заслуговує на перемогу, бо кожен вчитель доклав багато креативності та зусиль, аби показати свою історію! 

Проте, лише до трьох учасників вже протягом вересня надійдуть «посилки успіху» спортивний інвентар, який включає в себе набори для настільного тенісу, бадмінтону, фрізбі, волейбольних, баскетбольних та футбольних м’ячів, а також особливий подарунок для вчителя фізичного виховання.

Ми віримо, що «посилка успіху» буде активно використовуватися на уроках фізичного виховання та стане корисною у роботі вчителів. 

Тож, хто наші переможці? 

  1. Левченко Анатолій, вчитель Смілянської загальноосвітньої школи, Черкаська область: https://www.facebook.com/100022579151432/videos/577041306811218
  2. Інна Труфкаків, вчителька Іванівського НВК, Красносільської ОТГ, Одеська область: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=557743095350413&id=100033441833861
  3. Тетяна Островець, вчителька ЗОШ №18 міста Рівне, Рівненська область: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013504118888

Ми вітаємо переможців, і дуже хочемо, щоб усі, хто доєдналися до конкурсу, не переставали боротися за свої мрії!