Публічний фандрейзинг проекта "Посылка Успіху"

Фонд Кличко вийшов у публічний фандрейзинг з проектом "Посилка Успіху"

Друзі, колеги, партнери!

Протягом 12 років ми працюємо за для створення умов для ефективного розвитку дітлахів у сфері спорту та освіти. Нам справді вдалося зробити багато корисних та добрих справ. Нам разом. Кожний хлопчик чи дівчинка користуючись навичками набутими у наших освітніх та спортивних проектах згадують нас, завдячують. Найціннішим досвідом є - реальні історії успіху дітей завдяки участі в наших проектах.

Ми завдячуємо кожному донору, волонтеру, стажеру, партнеру за підтримку. Ваші позитивні відгуки мотивують нашу команду.

Цього року, вперше, ми наважились вийти у публічний фандрейзинг з проектом "Посилка Успіху". Проект, який допомагає розвивати спортивну інфраструктуру, створює умови для зайнять фізкультурою навіть у найвіддаленіших куточках України.

Посилка Успіху - це фактично коробка із базовим спортивним інвентарем для середніх шкіл.

Від сьогодні, на відомій платформі з онлайн-фандрейзингу Global Giving ми просимо всіх небайдужих підтримати наше прагнення реалізувати проект забезпечивши школи якісним спортивним інвентарем.

Також, просимо поширити інформацію про проект серед друзів у соціальних мережах, та за можливості на своєму сайті.

Підтримати нас на Global Giving

 

Щиро вдячні,
Команда Фонду Кличко

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами

Детальніше про проект