Публічний фандрейзинг проекта "Посылка Успіху"

Фонд Кличко вийшов у публічний фандрейзинг з проектом "Посилка Успіху"

Друзі, колеги, партнери!

Протягом 12 років ми працюємо за для створення умов для ефективного розвитку дітлахів у сфері спорту та освіти. Нам справді вдалося зробити багато корисних та добрих справ. Нам разом. Кожний хлопчик чи дівчинка користуючись навичками набутими у наших освітніх та спортивних проектах згадують нас, завдячують. Найціннішим досвідом є - реальні історії успіху дітей завдяки участі в наших проектах.

Ми завдячуємо кожному донору, волонтеру, стажеру, партнеру за підтримку. Ваші позитивні відгуки мотивують нашу команду.

Цього року, вперше, ми наважились вийти у публічний фандрейзинг з проектом "Посилка Успіху". Проект, який допомагає розвивати спортивну інфраструктуру, створює умови для зайнять фізкультурою навіть у найвіддаленіших куточках України.

Посилка Успіху - це фактично коробка із базовим спортивним інвентарем для середніх шкіл.

Від сьогодні, на відомій платформі з онлайн-фандрейзингу Global Giving ми просимо всіх небайдужих підтримати наше прагнення реалізувати проект забезпечивши школи якісним спортивним інвентарем.

Також, просимо поширити інформацію про проект серед друзів у соціальних мережах, та за можливості на своєму сайті.

Підтримати нас на Global Giving

 

Щиро вдячні,
Команда Фонду Кличко

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект