Проєкт «ProCharity» завершено!

Ми раді повідомити про успішне завершення нашого освітнього проєкту для представників/ниць благодійних організацій.

Протягом місяця учасники та учасниці проєкту вдосконалювали свої знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації. Мета проєкту забезпечити можливості для професійного та особистісного розвитку представників громадської сфери.

За цей час учасники проєкту:

  • ознайомилися законодавством, яким керуються БО та ГО;
  • дізналися про принципи доброго врядування;
  • навчилися створювати стратегію діяльності з цільовими показниками;
  • зрозуміли, як залучати кошти в організацію;
  • дізналися, як шукати власну аудиторію і ефективно з нею комунікувати.

Також на проєкті учасники/ці мали чудову можливість розглянути кейси з реальної діяльності фонду та взяти участь у нетворкінгу. Для учасників все це було надкорисним на шляху до вдосконалення роботи своїх організацій.

І це далеко не повний перелік корисної інформації та навичок, які учасники здобули на проєкті. Тепер вони готові розвивати власні організації, рухатися тільки вперед і боротися за свої мрії!

 

«‎Чудовий проєкт, дуже добре структурована інформація, яка допоможе покращити, розібратися й вийти на вищий рівень своєї діяльності як діючим організаціям, так і початківцям. Покрокові інструкції та цікаві завдання допомагають створити дорожню карту, яку можна застосовувати у реалізації проєктів. Величезна подяка організації за реалізацію таких активностей», — ділиться враженнями учасник проєкту Олександр з організації «‎Енергія Кристала».

 

Проєкт проходить у діджитал-просторі Impactum, який ми створили з партнером компанією Winner для всіх, хто готові розвиватися: особисто, локально і глобально.

 

Більше про інші можливості і проєкти фонду шукайте в розділі «Проєкти».