Проєкт «Посилка успіху» завершено!

13 жовтня ми востаннє зустрілися в колі вчителів фізичного виховання в межах проєкту «Посилка успіху». Підвели підсумки, поділились враженнями, ще більше змотивувались та перейшли до наступного етапу проєкту. Далі на учасників чекає практична частина!

Цьогоріч проєкт був втілений у новому форматі на нашій діджитал-платформі Impactum, реалізованій разом з головним партнером, компанією Winner, став логічним продовженням діяльності Klitschko Foundation та має на меті стати якісним і сучасним аналогом неформальному офлайн-навчанню. 

На останню зустрічі з учасниками завітали директорка Klitschko Foundation Ангеліна Осадча, а також аташе з питань культури Посольства США в Україні Майкл Клозен. 

Ми щиро дякуємо Посольству США в Україні за підтримку одного із наших проєктів та віримо, що це наша не остання співпраця!

Також дякуємо нашим учасникам, які проявили сміливість податися на проєкт та протягом місяця навчатися, відвідувати заняття, проходити усі завдання на платформі Impactum та здобувати досвід! Далі віримо, що наша сотня вчителів зможе реалізувати такі круті локальні проєкти, якими ми будемо пишатися та ставити в приклад наступним учасникам проєкту. 

Під час проєкту ми постійно збирали відгуки наших учасників і раді поділитися ними тут. Ми запитали, що стало найважливішим уроком для вчителів фізичного виховання.

Відповіді змушують посміхатися і вірити, що локальні проєкти будуть вражаючими!

В’ячеслав Батюк:

«Наша головна задача привити дітям любов до спорту. Пояснити,що фізична активнісь — це круто,корисно і модно. Надихнути дітей власним прикладом».

Яна Низова:

«Треба ніколи не зупинятися на досягнутому. Поважати і прислуховуватися один до одного. І, звичайно, не стояти осторонь чужих проблем, а допомагати їх вирішувати».

Світлана Третякова:

«Урок, який я винесла для себе — це, що кожна мрія дається разом із силами. Але для цього потрібно попрацювати і, головне, вірити, що ти зможеш!»

Ірина Снігуровська:

«Дуже корисна і потрібна інформація про булінг. Адже помічаю багато негативу в учнів, навіть в молодших класах. Тому важливо знати, як  вчителю правильно поводитись в конфліктних ситуаціях. Не бути просто спостерігачем для мене дуже важливо!»

Ми вже чекаємо реалізації 100 проєктів в усіх куточках України.

 

Проєкт «Посилка успіху» у 2021 році проводиться за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine. Погляди учасників проєкту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.