Проєкт «Посилка успіху» стартував!

Ми раді оголосити про початок освітнього проєкту для вчителів фізичного виховання – «Посилки успіху»!

«Посилка успіху» – проєкт для вчителів фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

Цьогоріч проєкт буде проходити в онлайн-форматі протягом червня. 

На учасників чекає участь в двох етапах проєкту: теоретичному та практичному. 

Теоретична частина – це серія вебінарів від професійних тренерів та активістів України зі сфери спорту. Учасники дізнаються про здорове харчування, гігієну, булінг, психологію та активний спосіб життя; зрозуміють, як спортивні заходи допомагають підняти самооцінку і сприяють самовизначенню молоді. Учасники, які прослухають серію вебінарів, матимуть можливість перейти до практичної частини проєкту.   

На практичній частині учасники зможуть поспілкуватися з колегами та однодумцями, поділитись власними напрацюваннями, подискутувати з приводу інноваційних підходів у навчанні та запропонованих методик.

По завершенню теоретичного та практичного етапів, учасники отримають сертифікат із зазначеними темами курсу та кількістю годин і персональні подарунки від організаторів проєкту. 

У новому навчальному році учасники проєкту проведуть локальний тренінг і спортивні змагання для учнів своєї школи – так вони зможуть поділитися знаннями, набутим досвідом і залучити учнів до здорового та активного способу життя. 

Учасники, які виконають всі умови проєкту (завершать теоретичну та практичну частини, проведуть локальний тренінг та спортивні змагання), отримають набір спортивного обладнання для своєї школи.

«Такий формат проєкту для нас новий, але ми впевнені, що навіть через онлайн-інструменти нам вдасться передати учасникам знання та власний досвід. Звичайно, багато що залежить від внутрішньої мотивації, але ми переконані, що ті учасники проєкту, яких ми відібрали із 1144 претендентів на участь, зможуть отримати максимум від навчання за нашою програмою та реалізують чудові локальні проєкти», – каже Дмитро Крижанівський, менеджер проєкту «Посилка успіху».

За тим, як буде відбуватися проєкт, слідкуйте у соціальних мережах фонду: Facebook та Instagram.