ProCharity

У світі, де існують сотні тисяч благодійних організації, часом важко обрати кому саме допомогти, щоб ваша щедрість досягла місця призначення. Ми підготували для вас цілу серію відео, які допоможуть знайти відповіді на запитання: чому треба віддавати, хто може віддавати, що саме та кому. Ми поділимось власним досвідом у сфері благодійності, щоб ви відчули себе впевненими, знали як діяти, щоб ваші добрі справи мали соціальний вплив.

Благодійність - не та сфера, де ми б радили діяти навмання. Для початку, необхідно більше дізнатися про організацію, якій хочете допомогти, її місію та вже реалізовані проекти. На що ще варто звернути увагу при обранні організації чи ініціативи, якій бажаєте допомогти? Дізнайтесь у короткому відео.

Волонтерство чи фінансова підтримка? Вибір за вами. Важливими є не кількість годин чи фінансів, які бажаєте задонатити, а мотивація, заради якої ви це зробите. Відповідь на питання, на що саме треба віддавати, шукайте у відео.

Хто може допомагати організаціям та ініціативам? Якщо досі вважаєте, що тільки фінансово забезпечені люди, або ж ті, хто досяг 18-річного віку - час боротись зі стереотипами. У наступному відео Аліна Носенко розповість, хто дійсно може робити власний благодійний внесок і чому корисно заручитись підтримкою друзів та рідних.

Благодійність - це не тільки великі грошові пожертви. Ви можете бути корисним якщо, наприклад, розкажете людям похилого віку у власному дворі, як користуватись комп’ютером та відкриєте безмежний світ можливостей у інтернеті. Шукаєте ще варіанти? Зазирніть у відео!
І не забувайте ділитись власними історіями. Давайте надихати один одного на корисні вчинки!