«ProCharity 2.0» розпочато!

Ділимось неймовірною новиною: ми розпочали освітній проєкт для працівників та працівниць благодійної сфери «ProCharity 2.0»

Цього разу учасниками проєкту стали 40 працівників благодійних фондів та громадських організацій. 

«Приємно, що ми отримали таку кількість анкет. Це свідчить про те, що працівники у благодійності в Україні хочуть розвиватись професійно. Наша мета передати свій досвід організаціям, поділитися порадами, історіями невдач та успіху. Віримо: разом ми зможемо розвинути культуру благодійності, підвищити прозорість та підзвітність організацій і познайомити з нашими стандартами роботи», відзначає директорка Klitschko Foundation Аліна Носенко. 

Попереду на учасників чекає двотижневе навчання з лекціями та майстер-класами з управління благодійними організаціями, проєктного менеджменту, фандрейзингу та комунікацій. Після навчання учасники пройдуть тест на перевірку отриманих знань, а також отримають сертифікат. 

Крім цього, цінністю проєкту є спілкування між учасниками, які за період проєкту набудуть нових контактів, поділяться планами, об’єднаються для нових проєктів і надихнуть один одного на втілення своїх місій. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

CHARITYPRO

Освітній діджитал-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій. Проєкт покликаний дати знання та навички, які необхідні для ефективного і прозорого ведення діяльності своєї організації, а також ...

Детальніше про проект