Презентація фільму «Boxing is my path»

Фонд Кличко спільно з офіційним фан-клубом братів Кличко представили мотиваційний фільм «Boxing is my path» (Бокс – мій шлях) про людей, для яких бокс став стилем життя

Відбулась презентація фільму «Boxing is my path»
25/02/2015
Фонд Кличко спільно з офіційним фан-клубом братів Кличко представили мотиваційний фільм «Boxing is my path» (Бокс – мій шлях) про людей, для яких бокс став стилем життя.

«Ми прагнули продемонструвати історії молодих спортсменів-початківців, які щодня завзято працюють над своєю технікою, своїм тілом, психологією, щоб стати чемпіонами, - зазначив режисер фільму George Svi. – Цей короткий екшен може слугувати щоденним натхненням для кожного молодого боксера».

Перший перегляд стрічки для гостей та журналістів відкрив почесний чемпіон світу по боксу і Київський міський голова Віталій Кличко.

«Не зважаючи на складну ситуацію в країні, ми не маємо права забувати про молодь і спортивний потенціал України. Такі мотиваційні фільми нагадують нам, що кожна людина здатна стати чемпіоном не лише в спорті, а й в житті» - зауважив міський голова.

Презентацію стрічки відвідали боксери з Броварського спортивного училища, екс-чемпіони світу Юрій Нужненко і Сергій Дзинзирук, чемпіон світу Яго Кіладзе, член тренерської команди Володимира Кличка Сергій Городнічов та багато інших спортсменів.

Фільм був знятий у 2014 році під час проведення 16-го Міжнародного турніру з боксу класу «А» на призи братів Кличко, який проходить з 1999 року в м. Бердичів. Майже два десятиріччя турнір є міжконтинентальною сценою, що дає шанс розкрити свій потенціал і можливість достойно представити свою країну. З часу заснування більше 1700 боксерів з 36 країн світу рівнялись спортивним характером і змагались за титули Чемпіонів.

«Розкрити спортивний потенціал у дітей і створити умови для занять фізичною культурою є однією з ключових задач Фонду Кличко. Фільм доступний онлайн для всіх охочих абсолютно безкоштовно на сайті Фонду Кличко, а також під час екскурсій у Музеї досягнень братів Кличків з 1-го березня» - підсумувала президент Фонду Кличко, Аліна Носенко.