Правила успіху від Віталія Кличка

"Школа успіху" 2018 відбулась! Віталій Кличко, засновник Klitschko Foundation, завітав у Школу хлопців. Там він поділився історіями із життя та власними правилами успіху.

 

Наприклад, як хотів стати пілотом, але йому відповідали, що таких високих літаків, як для нього, не будують. А в 40 років він вступив в авіаційну школу, почав літати і здійснив свою мрію.

Коли Віталію було 14 років, професійний бокс був заборонений. Він почав займатися цим видом спорту після школи. Вперше в житті потрапив на професійний бій, коли на рингу був Майк Тайсон. Вражений, Віталій сказав своїм друзям: "Я виросту, стану чемпіоном світу, переможу Тайсона і заберу його пояс!". "Ти хочеш побити Тайсона?" — сміялися вони. Через 17 років Віталій запросив їх у кафе, дістав пояс Тайсона, який вже належав йому.

Бокс дав Віталію уроки успіху у житті. Ними він також поділився з учасниками «Школи успіху»:

Бокс дуже схожий на життя. Ти б‘єшся за те, у що віриш, за те, чого сильно хочеться. Вся ця конкуренція підводить до однієї важливої речі: якщо ти сам в себе не віриш — ніхто не повірить. Найбільший твій супротивник - не хтось на іншій стороні рингу, а ТИ сам!

Кожна людина унікальна, в кожного є талант. Якщо знайти свої здібності і розкрити їх — ви зможете досягти вершин. Головне: наполегливо працювати. Будь-яка мета може стати реальністю.

Якщо, коли я іду на ринг, боятимусь отримати травми — ці думки гальмуватимуть мене. Вплив страху на ваше життя залежить лише від того, паралізує вас цей страх чи змусить добиватися мети і робити все можливе.

Коли будете розповідати друзям про свої мрії, вони можуть насміхатися. Багато викликів чекає вас у житті. Знаходьте в собі сили вставати щоразу і йти далі. Головне - вірити в себе, адже немає нічого неможливого.

У кожного бувають миті, коли здається, що це поразка і треба починати щось по-новому. Краще взяти невелику паузу, перечекати і спокійно прийняти рішення.

Коли я починав тренуватися, ми по черзі передавали перчатки, одну пару на 20 людей. Тоді ми відчували себе командою. Були труднощі, та друзі мені допомогли пройти важкі моменти. Хтось подасть руку, хтось підштовхне. Без допомоги інших ніколи не зможеш піднятися на вершину.

Час брати і час віддавати. Україна дала мені великий поштовх у житті і я повинен багато віддати іншим. Найбільше задоволення, коли бачу, що таким поштовхом для когось стала «Школа успіху». Це тут дійсно кожен стає іншою людиною, починає мислити по-іншому. Ми віримо, що в кожної людини є потенціал. Знайти свій талант, реалізувати себе — ось у чому мета цього проекту.

Наполегливо працюй! Будь-яка мета стане реальністю, якщо ти цього дуже хочеш. Твоє життя залежить від тебе! Ніколи не здавайся! Борись за свою мрію!