Поради майбутнім стажерам: як поєднувати літнє стажування з відпочинком

Однією з учасниць проєкту «Dreamship» є Юлія, першокурсниця Варшавського Національного Університету. Дівчина захоплюється дизайном та малюванням, та у майбутньому бачить себе у сфері HR, тож стажування для неї було «необхідною сходинкою та корисним досвідом».

«Я давно слідкую за діяльністю фонду, та давно хотіла взяти участь в одному з його проєктів. Коли оголосили набір на «Dreamship», я одразу зрозуміла, що це – perfect match», – признається Юлія.


Окрім стажування, дівчина займається контентмейкінгом та SMM, тому неповний робочий день для неї був важливим критерієм підбору майбутнього місця стажування. Вона зізнається, що іноді складно поєднувати роботу зі стажуванням, та іноді доводиться жертвувати часом на відпочинок та власні справи. Однак, дівчина винайшла для себе декілька способів, як влаштувати свій день, щоб виконувати все вчасно.

«Я виписую всі завдання заздалегідь. Для більшої візуалізації свого розпорядку я виділяю завдання з різних сфер діяльності різними кольорами». Завдяки цьому дівчині вдається підтримувати баланс, адже завдяки кольорам наочно видно, яка сфера переважає.


Як і було оголошено при наборі учасників програми «Dreamship», стажування в дівчини займає приблизно 5 годин на день. «Іноді це може здатися забагато, адже вся робота проходить за комп’ютером, але я усвідомлюю, що всі завдання, які я отримую, йдуть мені на користь», – згадує Юлія.

Юлія попереджує, що найефективнішим методом ставлення до стажування – це не поринати у нього «з головою». На початку стажування,  задачі можуть здаватися простими, тому дуже легко привчити себе сидіти й обдумувати кожне написане слово. Навантаженість для стажерів збільшується, адже вони поступово входять у курс справ, та перфекціоністське відношення до роботи зазвичай призводить до вигорання, що не є круто, бо стажування триває 3 місяці.

 

«Під час стажування я нарешті почала прокидатися рано-вранці, та виконувати пріоритетні завдання ще до обіду. При цьому з'явилося більше часу на себе та на речі, які мені подобаються. Не варто залишати все на ніч, адже організму потрібно відновлюватись та відпочивати», – розповідає дівчина.

Вона переконує: майбутнім стажерам варто подаватися та пробувати! Літо не має бути перешкодою для нових відкриттів, вражень та знайомств! 

«Будь-яка робота криє в собі частинку самопізнання, яке відкриває не лише тебе для організації, а і тебе для самого себе», –  запевняє Юлія.