Перша співбесіда: усе, що варто знати

Перша співбесіда – це як перше побачення: ми радіємо запрошенню, довго на нього чекаємо, а на зустрічі не можемо стримати хвилювання. Однак, цього етапу в житті нікому не вдасться уникнути. Тож давай разом розберемося, як скласти таке позитивне враження на роботодавця, аби отримати омріяну першу роботу.

До кожного студента рано чи пізно приходить усвідомлення, що університет не дає й половини знань, необхідних для професійного розвитку та самореалізації. І саме мить, коли ми розуміємо це, стає відправною точкою для пошуку першої роботи чи стажування. Мабуть і тобі знайоме відчуття, коли, після прискіпливого вивчення статей та блогів досвідчених HR-ів, ти намагався скласти резюме та написати мотивуючий лист, а далі - хвилююче очікування на відповідь. Аж ось дзвінок: тебе запрошують на співбесіду - і поруч із радістю виникає безліч запитань. Що питатимуть? Як себе поводити? Який одяг обрати? Про що варто обов’язково згадати, а про що краще промовчати?

Половина успіху співбесіди – це обізнаність, у яких напрямках працює організація чи компанія, частиною якої ти хочеш стати, та які проекти реалізує організація. Тож варто знайти час, аби детально вивчити сайт і сторінки в соціальних мережах цієї організації.

По-друге,  головна  твоя  зброя – чесність. Нещирість, бажання здатися кращим, аніж ти є, і, тим паче, вигадані навички та досвід відразу стають помітними для роботодавця. Найважливіше – впевнено й аргументовано пояснити, чому саме ти гідний цієї позиції та маєш стати невід’ємною частиною команди. Незвичайні таланти, цікавий досвід, ерудованість, особистісні якості, оригінальне бачення світу – усе це сподівається відшукати керівник у потеційного працівника.

Велике значення має й зовнішній вигляд. Яскравий макіяж, відвертий одяг, зависокі підбори та надто святкову зачіску залиши для вечірки чи побачення, а для співбесіди варто обрати більш нейтральний та діловий образ.

Нарешті, на співбесіді обов’язково зверніть увагу на твою вихованість та пунктуальність. Такими базовими речами, як ввічливість, організованість та охайність у жодному разі не можна нехтувати. Адже, окрім креативності, ерудованості й набору корисних навичок, величезне значення також має відповідальність – нікому не хочеться мати справу із хаотичним працівником.

Отже, вирушаючи на співбесіду:

  •   склади для себе чітке уявлення про організацію, на місце в якій претендуєш
  •   визнач свої сильні та слабкі сторони
  •   подбай про охайний та доречний зовнішній вигляд
  •   будь пунктуальним і поводься ввічливо

А хвилювання краще загубити десь у транспорті дорогою на співбесіду. Пам’ятай, найціннішим є навіть не позитивна відповідь, а досвід, який ти отримаєш. Адже будь-який результат – це, перш за все, цінний урок.