Отримай "Посилку Успіху" від Фонду Кличко

В Україні більше 15 000 шкіл, де в майже кожній працюють спортивні секції, більшість з яких знаходяться в занедбаному стані.

На розвиток локального спортувиділяється не більше 10% бюджету кожної школи, а витрати школи на спортивний інвентар у середньому становлять 1000 грн. на рік. Відсутність фінансування та належного спортивного обладнання для дітей унеможливлюють розвиток фізичної культури в Україні.

Саме тому Фонд Кличко ініціював проект "Посилка Успіху", головним завданням якого є забезпечення юних спортсменів необхідним, базовим інвентарем! Взяти участь у проекті дуже просто, з 20 квітня до 23 червня 2015 року на сайті packages.klitschkofoundation.org тобі потрібно:

Записати відео до 3х хвилин про те, як тренується твоя секція, а також розказати про свої тренування.
Завантажити відзняте відео до ВКонтакті або на YouTube чи Vimeo.
Залучитись підтримкою своїх друзів у соціальних мережах.
У тебе є всі шанси отримати "Посилку Успіху"!

Надіслати посилання та заповнити всі поля анкети потрібно до 20 травня. Після завантаження, відео буде подане на розгляд Експертної ради. Розгляд експертами буде проводиться в період з 21 травня по 28 травня 2015 року.

Для того, щоб отримати Посилку Успіху від Фонду Кличко необхідно, щоб відео в групі Фонду Кличко в соціальній мережі «ВКонтакті» зібрало найбільшу кількість «Мені подобається». Голосування буде проходити з 29 травня до 15 червня 2015 року. В разі виявлення порушення правил набору кількості «Мені подобається», Фонд залишає за собою право на відмову конкурсанту в подальшій участі в конкурсі.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 23 червня 2015 року на офіційному сайті Фонду Кличко klitschkofoundation.org , сайті packages.klitschkofoundation.org та в групі Фонду в соціальній мережі «ВКонтакті».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект