Оголошуємо тендер на 2020 рік

Шукаємо компанії чи партнерів, які готові допомогти нам у реалізації наших ідей. Нижче список напрямів, за якими можна подати свою пропозицію

Тендер на виготовлення промо-продукції з брендуванням

Шукаємо компанію, яка займається виробництвом та брендуванням промо-продукції. Продукція має бути виготовлена згідно з брендбуком Klitschko Foundation. Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

 • - Футболки з брендуванням одним кольором/різними кольорами: Друк А4 – спина, А7 – перед – 1700 шт.;

 • - Поло з брендуванням одним кольором/різними кольорами: Друк А4 – спина, А7 – перед – 150 шт.;

 • - Екосумки з брендуванням одним кольором/різними кольорами: Односторонній/двосторонній друк А4 – 800 шт.;

 • - Кепки однотонні з брендуванням одним кольором/різними кольорами – 800 шт.

Тендер на пошук локацій для проведення проєктів у Києві або передмісті  

Проєкт “Zero Waste School”

Поселення 160 людей одночасно. Обов’язкове 5-разове харчування та наявність великого конференц-залу на 160 осіб. Локація має відповідати всім загальноприйнятим технічним вимогам та мати необхідну документацію. Наявність парку на території готелю буде перевагою. Бронювання готелю необхідне на термін 9 днів. Час проведення: березень-квітень.

Проєкт «Школа успіху»

Обов'язкове 5-разове харчування, поселення від 70 людей одночасно, забезпечення всієї території охороною та пропускними пунктами. Наявність конференц-залу для 70 людей. Спортивний майданчик, озеро чи басейн будуть перевагою. Територія для проведення активностей на вулиці. Локація має відповідати всім загальноприйнятим технічним вимогам та мати необхідну документацію. Бронювання готелю необхідне на термін до 20 днів або два по 11 днів з умовою перерви в два дні між заїздами. Час проведення: липень.

Проєкт «Посилка успіху»

Обов'язкове 5 разове харчування, поселення від 70 людей одночасно, забезпечення всієї території охороною та пропускними пунктами. Наявність конференц-залу для 70 людей. Спортивний майданчик, озеро чи басейн будуть перевагою. Локація має відповідати всім загальноприйнятим технічним вимогам та мати необхідну документацію. Бронювання готелю необхідне на термін до 21 дня. Час проведення: квітень-травень. 

Проєкт «Обрії майбутнього»

Обов’язкове 5 разове харчування, поселення від 30 осіб одночасно.  Наявність конференц-залу для 30 людей. Локація має відповідати всім загальноприйнятим технічним вимогам та мати необхідну документацію. Бронювання готелю необхідне на термін до 3 днів у березні та листопаді. 

Тендер на надання транспортних послуг

Шукаємо логістичну компанію, яка зможе надати транспортні послуги з перевезення дітей групами від 15 до 60 людей одночасно в межах Києва та за кордон. Обов'язковий досвід роботи з дітьми, довідки про несудимість та психічне здоров’я водіїв, охайні та сучасні автомобілі.

Перевезення необхідне з залізничного вокзалу «Південний» міста Києва до місця проведення проєкту та назад. Орієнтована відстань до 25 кілометрів. Активний період проведення проєктів з березня по липень включно. 

Міжнародне перевезення необхідне з залізничного вокзалу «Південний» міста Києва до міста Берлін в Німеччині та назад. Орієнтовна відстань – 1500 км в один бік. Кількість пасажирів: 25-28 осіб. Час проведення проєкту: липень, 10 днів.

Тендер на авіаподорожі

Шукаємо авіакомпанію, яка надасть конкурентну пропозицію для перельоту дітей групами від 20 людей одночасно за кордон (Берлін, Німеччина).  

Тендер на надання послуг фотографа

Наявність статусу ФОП I-III групи є обов’язковою умовою участі в тендері. Проведення фотозйомки на проєктах фонду, під час виступів співробітників на презентаціях та інших заходах, а також зйомки друкованої продукції і подальша робота над обробкою фото. 

Тендер на надання послуг відео-продакшена

Послуги з відеозйомки – зйомка відео по тематиці проєкту, попередня підготовка, написання сценарію, підбір знімальної групи та локацій, безпосередня зйомка аудіовізуального твору, монтаж, пост-продакшн,  робота зі звуком. Відеозйомка заходу професійною камерою у форматі FHD. 

Тендер на надання послуг з PR та інформаційного забезпечення

Робота зі ЗМІ, лідерами думок та інтернет-спільнотами. Підготовка прес-релізів, анонсів, коментарів і статей. Створення журналістських матеріалів для ЗМІ та контенту для соцмереж. Організація прес-заходів, запрошення журналістів на заходи фонду, включно з прес-конференціями, розробка інформаційних кампаній. Моніторинг репутації фонду в ЗМІ. Робота з соціальними мережами фонду.

Тендер на виготовлення дизайну

Створення дизайнерських друкованих і онлайн-матеріалів відповідно до брендбуку фонду.  Платники податку ІІІ-групи та наявність відповідного КВЕД - обов’язкова умова співпраці.

Тендер на виготовлення поліграфічної продукції та банерів

Шукаємо компанію, яка спеціалізується на виготовленні поліграфічної продукції та банерів. Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

- Друк сертифікатів – 1300 шт.;

- Друк бейджів – 1300 шт.;

- Друк візитівок – 500 шт.;

- Наклейки – стікери однотонні/різнокольорові за брендбуком:

- 5*5 см – 200 шт.;

- 7*7 см – 200 шт.;

- 10*10 см – 200 шт.;

- Різнокольорові гумові браслети зі слоганом, фірмовим знаком та посиланням на сайт – 500 шт.

Запропонуйте розрахунки для друку банера розміром 3х4м та ціну за 1х2м.  Колір – градієнт від оранжевого до фіолетового.

Тендер на надання спортивного інвентарю

Шукаємо компанію, що спеціалізується на постачанні та продажу спортивного інвентарю. В рамках проєкту «Посилка успіху» Klitschko Foundation надсилає посилки зі спортивним інвентарем переможцям проєкту. 

Для прорахунку тендерної пропозиції рекомендовано надати інформацію щодо вартості наступних позицій:

Кількість посилок – 200.

Склад посилки:

 • - М’яч футбольний – 5 шт;

 • - М’яч баскетбольний – 3 шт.;

 • - М’яч волейбольний – 3 шт.;

 • - Скакалка – 10 шт.;

 • - Каремат – 10 шт.;

 • - Ракетки для настільного тенісу – 4 пари;

 • - М’яч для настільного тенісу – 10 шт.;

 • - Сітка для настільного тенісу – 2 шт.

 • - Насос для м’ячів – 3 шт.;

 • - Секундомір – 2 шт.;

Тендер на підготовку та організацію заходів

Проведення та організація масових заходів, закупка необхідних матеріалів, організація логістичних питань тощо. 

Тендер на технічне обслуговування і підтримку сайту

Шукаємо підрядника, який інтегруватиме зміни на веб-сайт my.klitschkofoundation.org, адмініструватиме головний сайт фонду https://www.klitschkofoundation.org/  

Тендер на медобслуговування

Шукаємо партнера, який зможе виділити двох лікарів для супроводження учасників під час перебування на проєкті. Необхідно провести медичний огляд по приїзду та надати необхідну допомогу за необхідності. Медичний супровід необхідний терміном до 30 днів. 

Хто стане переможцем тендеру? 

Критерії відбору ґрунтуються на надійності компанії-постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу та повноті заповнення документів.

Що необхідно зробити?

Перелік необхідних документів і тендерна пропозиція представлені у доданому файлі.

Завантажити перелік документів

Зверніть увагу, що з додатком тендерної документації необхідно додати копії або оригінали Ваших статутних документів. 

Ваша тендерна пропозиція має надійти в паперовому вигляді за адресою м.Київ Мечникова, 2 (БЦ «Парус») до 24 січня 2020 року включно. 

Зауважте, що папери слід заповнити інформацією про вашу компанію в електронному вигляді, роздрукувати на фірмовому бланку Klitschko Foundation, підписати, проставити печатку. Копії документів необхідно оформити з печаткою, підписом і написом "Згідно з оригіналом".

Звертаємо вашу увагу на те, що Klitschko Foundation здійснюватиме оплату у гривнях на безготівковій основі. Переможців тендеру буде оголошено 30 січня 2020 року 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Василь Теремта / Klitschko Foundation

+38 044 492-80-04 

[email protected]