Офіційна заява щодо проведення проєктів у 2020 році в онлайн-форматі у зв'язку з поширенням COVID-19

Минає третій місяць дистанційної роботи фонду. Минулого року ми планували ще більше інтегрувати онлайн-інструменти в нашу діяльність, створювати онлайн-курси, але те, що нам буде потрібно переносити всю нашу діяльність в онлайн, не планував ніхто. 

Зважаючи на ситуацію, пов’язану з розповсюдженням COVID-19, та введенням карантину, деякі наші проєкти вже пройшли онлайн: «Обрії майбутнього 5.0.», «ProCharity» та «Стажування 11.0». Проєкти «Zero Waste School» та «Посилка успіху» проходять у такому форматі і зараз.

Тепер ми живемо в новій для себе реальності, та яка реальність настане після остаточного виходу з карантину ніхто спрогнозувати не може. Єдине, що ми можемо зараз робити бути гнучкими, пристосовуватись до нових умов роботи і максимально зменшувати ймовірність ризиків для життя. 

У наших проєктах ми працюємо з сотнями прямих бенефіціарів і ми розуміємо, що зараз надто багато невизначеності. Ми не маємо права ризикувати життям та здоров’ям ні учасників, ні спікерів, ні команди фонду чи будь-кого іншого, тому ми вирішили, що усі проєкти 2020 року ми продовжимо проводити в онлайн-форматі. 

Для нас таке рішення створює багато питань: від ефективності реалізації проєктів до створення атмосфери наших офлайн-проєктів у новому онлайн-вимірі та підтримки учасників і випускників нашої спільноти. Сподіваємось, що нам це вже вдається в онлайн-проєктах, а з накопиченням досвіду реалізації усіх проєктів зможемо сформувати нову стратегію фонду у часи пандемії до моменту появи вакцини. Ми ставимось відповідально до своєї діяльності і хочемо закликати інші організації поставитись відповідально до рішення про свою подальшу діяльність. Тільки разом ми зможемо пережити цей виклик.

Сподіваємось, що завдяки підтримці, взаєморозумінню та бажанню кожного змінювати себе та світ на краще, ми всі зможемо зробити цей рік особливим не лише через вірус, але й через інші, набагато приємніші речі, як-от навчання, саморозвиток, спілкування з однодумцями, зміну звичок та набуття нових навичок.

Тож не втрачаймо часу, а продовжуймо жити та цінувати життя навіть у тих умовах, що склались! 

Про дати та умови проведення проєктів у 2020 році учасників повідомлять менеджери. Уся інформація щодо проведення проєктів також з’являтиметься на нашому сайті та у соцмережах. Залишаймось на зв’язку!