Офіційна заява щодо призупинення проєктів у зв’язку з поширенням COVID-19

Шановні колеги та учасники проєктів,

ми впевнені, що ви уважно стежите за новинами щодо поширення коронавірусу. Ми серйозно ставимось до цього питання, тому висловлюємо свою позицію.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в світі, уряди країн приймають ряд обмежень задля зменшення поширення захворювання, які, зокрема, стосуються проведення масових заходів. Так, з 12 березня по 3 квітня у місті Києві запроваджується превентивний карантин – у місті тимчасово обмежують освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також обмежать проведення масових заходів, у яких візьмуть участь більше 60 осіб. Таке рішення було прийняте 11 березня на засіданні Постійної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19)». Джерело (Офіційний портал Києва).

Станом на 12 березня, ми призупиняємо наші проєкти “ProCharity”, «Обрії майбутнього», “Zero Waste School”, «Посилка успіху» та «Стажування» до закінчення терміну дії карантину. Ми ведемо перемовини з партнерами щодо перенесення проєктів на інший час. Про зміни в датах і умовах проведення проєктів ми повідомимо на нашому сайті у розділі «Новини» (www.klitschkofoundation.org/news/), на наших сторінках в Instagram (www.instagram.com/klitschkofoundation/) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation) та надішлемо учасникам наших проєктів лист на електронну пошту. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб бути в курсі подій.

Крім цього, команда Фонду переходить на дистанційну форму роботи до 3 квітня та переводить робочі зустрічі в онлайн-формат. Наш пріоритет – здоров’я учасників та команди, тому ми вимушені прийняти таке рішення. Ми вдячні за розуміння та сподіваємось на швидке покращення ситуації.

Нагадуємо, що найпоширенішими симптомами COVID-19 є головний біль, кашель, біль у горлі, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. Інкубаційний період триває від 2 днів до 2 тижнів. Джерело (МОЗ).

Пам’ятайте, що уникнути захворювання допомагають прості правила:

  •       часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  •       під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, не торкайтесь обличчя, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  •       не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
  •       зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям (повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи, водний баланс організму).

Джерело (МОЗ).

Бажаємо всім міцного здоров’я та дякуємо за довіру. У разі виникнення питань завжди раді надати відповідь. Запит можна надіслати на пошту [email protected] або звернутись в соцмережах Instagram (www.instagram.com/klitschkofoundation/) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation). Звертаємо вашу увагу на те, що команда Фонду працюватиме дистанційно і не зможе відповідати на телефонні дзвінки до 3 квітня.