Офіційна заява про провдення локальних проєктів

Вересень-листопад – активна фаза проведення локальних проєктів випускниками «Школи успіху», «Посилки успіху», «Zero Waste School» та «Обріїв майбутнього», які реалізовує Klitschko Foundation. 

Цьогоріч карантинні обмеження по всій території України роблять неможливим проведення локальних проєктів у єдиному форматі, бо у зв’язку з поширенням COVID-19, уряд України продовжив адаптивний карантин (Джерело: Урядовий портал)

Відповідно до цієї заяви, Держкомісія з питань Техногенно-екологічної безпеки і Надзвичайних ситуацій щотижня оновлює інформацію щодо карантинних зон (Джерело: Урядовий портал).

У зв’язку з цим учасники «Посилки успіху» та «Zero Waste School» мають проводити локальні проєкти у одному форматі на вибір відповідно до ситуації у регіоні – онлайн чи офлайн. Локальні проєкти випускників «Школи успіху» та «Обріїв майбутнього» будуть реалізовані виключно в онлайн-форматі, оскільки організатори цих проєктів є неповнолітніми і їхні проєкти будуть проводитись не під контролем адміністрації шкіл.

З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів встановлюється один з чотирьох рівнів епідемічної небезпеки: 

- якщо рівень «зелений», «жовтий» або «помаранчевий», то реалізація офлайн-проєкту дозволена.

- якщо «червоний» — заборонена. У такому разі реалізація проєкту має відбутися в онлайн-форматі.

Якщо локальний проєкт реалізується в офлайн-форматі, то організатори мають подбати про те, щоб під час проєкту були дотримані усі карантинні вимоги відповідно до зони регіону.

За тим як випускники проєктів фонду будуть реалізовувати свої локальні проєкти слідкуйте на сторінках фонду в соціальних мережах.