Нові лідерські навички, що захоплюють серця людей

Таїсія розповіла про навички в лідерському та ораторському мистецтві, що здобула під час участі в проєкті «Great Debate Camp».

Таїсія — представниця активної і свідомої молоді Івано-Франківська, рішуча, енергійна школярка, яка думає і бореться за свою успішну кар’єру. Дівчина була однією з 40 підлітків, які на 5 днів стали учасниками онлайн-табору «Great Debate Camp». 

«Це був не перший мій досвід у дебатних турнірах. Але я можу сказати з впевненістю , що «Great Debate Camp» — це той проєкт, який не схожий на всі інші, в яких я брала участь раніше. Кожен день табору сповнений емоціями, можливостями, знаннями і цікавими людьми», — розповідає дівчина. 

«Програма проєкту була надзвичайно насиченою і цікавою. Кожна лекція була інформативною і мотивуючою до нових звершень. Наприклад, з лекції української журналістки Ірини Славінської я взяла для себе нові поради як побороти страх перед публікою. Також дуже цінним був відгук, який ми отримували після кожних дебат: нам пояснювали які помилки ми допустили, чого нам не вистачало для перемоги. Для мене це було дуже корисно, адже я відразу могла зрозуміти над чим варто більше працювати і які навички варто вдосконалити», — каже Таїсія. 

Онлайн-табір надав можливість підліткам не лише прокачати навички участі дебатних турнірів, а й подивитись на реальні ситуації під іншим кутом. 

«У межах проєкту ми спілкувалися на різноманітні теми, вирішували проблеми сьогодення. І це було надзвичайно круто. Після проєкту починаєш по-іншому дивитись на своє місто, на його потреби і проблеми. Виникає бажання змінитись самій і змінити своє середовище», — ділиться дівчина. 

Закінчився проєкт, але не дружба між учасниками. Після завершення «Great Debate Camp» підлітки продовжують спілкуватися, згадують проведений час в межах онлайн-табору і будують спільні плани на майбутнє. 

«Атмосфера на проєкті була неймовірна! Я познайомилась з крутими, амбітними підлітками, які боряться за свої мрії і знають чого хочуть досягнути в житті. Всі учасники були на одній хвилі, мали багато спільних інтересів, і це було чудово», — розказує Таїсія. 

«Цей проєкт став великим поштовхом до змін. Після нього я зрозуміла в яких сферах я хочу розвиватись, що потрібно вдосконалити у собі. Я вже складаю плани на майбутні проєкти і шукаю нові можливості для саморозвитку. Тому «Great Debate Camp» відкрив нові вершини, які я збираюсь успішно досягти», — ділитися враженнями дівчина.

Ми бажаємо Таїсії легко досягати своєї мети і радіємо, що для дівчини онлайн-проєкт став кроком до активного громадянства. Тепер вона має ще більшу мотивацію творити зміни й боротись за свою мрію. Досвід цього проєкту та ком’юніті однодумців точно стануть їй у пригоді!

Зовсім скоро ми запускатимемо нові проєкти, тому слідкуйте за нашим сайтом і соціальними мережами, аби не пропустити нагоду стати їхньою частиною!

Якщо ви хочете взяти участь у проєктах фонду, то слідкуйте за анонсами у соціальних мережах, а також реєструйтеся на діджитал-платформі Impactum!