Нові горизонти стажування. Ірпінь, ти з нами?

23 листопада студенти Університету ДФС України в м. Ірпінь зустрілися з командою Klitschko Foundation.

Життя схоже на калейдоскоп. Це мікс подій, поразок, досягнень, успіхів і невдач, а також цікавих зустрічей. Одна з таких зустрічей студентів Університету ДФС України в м. Ірпінь та командою Klitschko Foundation відбулася 23 листопада. Нас запросив Дмитро Ковальчук, проректор з міжнародної діяльності та інвестицій, щоб презентувати програму стажування для амбітної ірпінської молоді.

Проект існує 3 роки, і за цей короткий час його випускниками стали вже 106 студентів з різних ВНЗ Києва. Стажери 6.0 Валентин Гуц та Карина Колядич з власного досвіду поділились лайфхаками, труднощами та перевагами стажування.

Зазвичай думають, що стажування – це звичайне волонтерство. І крім кави та паперової роботи ти більше ніяк себе не реалізуєш. Однак, у Фонді ти як «демо-версія» себе у майбутньому. У 5 напрямках, серед яких PR, графічний дизайн, проектний менеджмент, фандрайзинг, адміністративна робота, кожен може знайти свої сильні сторони та зрозуміти, чи хоче займатися у житті.

Крім того, це можливість поліпшити комунікаційні навички роботи в команді. А найголовніший фактор, що змушує інтернів рости та розвиватися – мотивація та ініціатива. “Без зайвих сумнівів, стажування в KF це надзвичайно важливий старт як для особистого, так і для кар’єрного зростання.” – каже Карина.  Фонд завжди залишається відкритим до співпраці, неординарних ідей, тому створення проекту передусім означає ідеальне поєднання досвіду та ініціатив.

Жвава та щира дискусія, креативні тестування та динамічні ігри від директора Фонду Аліни Носенко довели студентам, що ми часто недооцінюємо наші можливості. Тільки постійно розвиваючи себе, виходячи із зони комфорту ти впевнено йдеш до своєї мети і досягаєш успіху. “Стажування в Klitschko Foundation – проект, який змушує команду взяти все найкраще, чого ми досягли і чого навчилися, та передати досвід іншим”, - поділилася зі студентами Аліна.

Коли нас запросили до Ірпіня, ми вагалися не довго, адже це шанс залучити більшу зацікавлену аудиторію. І ми не помилились: знайомство з юнаками та дівчатами ще раз підтвердило, що українська молодь має бажання змінюватися та змінювати світ навколо себе не тільки у великих мегаполісах, але й в регіонах.

Ми власноруч створюємо свій калейдоскоп. Молодість – чудовий шанс наповнити його найяскравішими барвами, незабутніми моментами, широким колом знайомств та практичних навичок. Klitschko Foundation не гарантує інтернам суперсилу, але обіцяє 3 продуктивних місяці саморозвитку та нового кола друзів. Слідкуй за аноносами, можливо Klitschko Foundation чекає саме на тебе!