Нова можливість в межах проєкту «Dreamship»

Стажери проєкту «Dreamship» зможуть пройти інтенсивне тритижневе стажування в організаціях-партнерах Klitschko Foundation.

Два місяці проєкту «Dreamship» вже позаду. Це — тримісячне стажування для українських студентів, які навчаються за кордоном, проте хочуть спробувати себе на українському ринку праці.

Учасники вже прокачали свої вміння через роботу у відділах фонду і стали частиною ком’юніті Klitschko Foundation. Крім того, відкрили для себе нові можливості розвитку в Україні та надихнулися через лекції спікерів-експертів. На цих заняттях говорили про тренди ринку праці та емоційне вигорання, аналізували резюме і готувалися до співбесід.

Але челенджі не закінчуються, бо в серпні учасники пройдуть «експрес-стажування» в організаціях-партнерах фонду. А саме — стажуватимуться в «Мистецькому Арсеналі», «New Fashion Zone» та «ProBono».

«Стажування в інших організаціях — це, звичайно про новий досвід, нетворкінг та саморозвиток.

Також одна з наших цілей у межах «Dreamship» — дати стажерам знання і впевненість для подальшого кар’єрного зростання.

Після двох місяців стажування фонд став «домашнім» і звичним. Тому зануритися в роботу іншої організації означає вийти із зони комфорту і на практиці пересвідчитися, що вони можуть принести вартісні ідеї та навички на подальші стажування та роботу», — розповідає одна з організаторок «Dreamship» Віра Кондратюк.

Однією із цілей «Dreamship» було також поглибити знання стажерів про сферу благодійності, зокрема в Україні. Адже деякі з них мріють працювати в БО та ГО після закінчення навчання. Тому інтенсивне стажування в наших партнерів — крутий шанс подивитися на благодійність під іншим кутом та зрозуміти, який широкий спектр діяльності таких організацій.

Тож на стажерів чекають три тижні, наповнені новими викликами, цікавою інформацією і корисним досвідом. А також, це — хороша можливість використати навички, здобуті за перші місяці стажування в Klitschko Foundation!

«Очікую набратися досвіду, поглибити свої знання про мистецтво сучасних фотографій, а також розвинути дизайнерські навички. Загалом, хочу з користю провести ці 3 тижні, використовуючи вже набуті знання, і почерпнути нового», — ділиться стажерка Юлія Флінта, що стажуватиметься в «Мистецькому Арсеналі».

Ми віримо в цінність обміну знаннями і впевнені, що стажери зможуть використати таку можливість по-максимуму!