Нам 16 років

Сьогодні у Фонду Кличко день народження. А ви знали, що вік Фонду такий ж, як і багатьох учасників наших проектів? З командою ми задуваємо 16 свічок на святковому торті і ні, не просто загадуємо бажання, а продовжуємо боротися за мрії. Бо знаємо, хто вміє мріяти, той усе неодмінно втілить!

Ми не перестаємо вчитись та розвиватись. Досвід показує - якщо твоя робота дає хороший результат, знайди закономірності та закладай з них основу майбутніх проектів. Сьогодні розкажемо про головні принципи, якими керуємось вже 16 років. Почнемо!

1. Фокус на освіті. Навіть у спортивних, екологічних чи наукових проектах ми даємо навички, які будуть корисними підліткам, яку б професію чи захоплення ті не обрали.

2. До проектів ми також заохочуємо тих, хто завжди поруч з підлітками – батьків і вчителів. Щоб після повернення з проекту поряд завжди була підтримка втілювати найсміливіші ідеї. Ну а ми на зв‘язку онлайн і раді бачити випускників у гостях Фонду.

3. Підтримку також надають ментори. Вони не набагато старші, ніж наші учасники, але щойно подолали у своєму житті виклики, з якими доведеться зустрітися підліткам, тож зможуть поділитися своїм досвідом.

4. Мало отримати знання – їх потрібно застосовувати. Для цього ми вигадали локальні проекти. Коли навчання на проекті закінчується, в учасника з‘являється справжній виклик – організувати власний проект у своєму місті чи селі. Для цього – спілкуватися зі спонсорами, медіа. А ще – зібрати однолітків, яким цікаво буде ці знання отримувати.

5. Коли проходить відбір, ми просимо кандидатів чесно відповісти, чи готові вони провести локальний проект. Це такий собі лакмусовий папірець, чи стане наш випускник лідером і активним громадянином та чи зможе поширювати позитивний вплив у громаді.

Як справжній підліток, ми вважаємо себе ще й якими дорослими, але не перестаємо мріяти.
За 16 років ми змінили життя 1 847 164 підлітків та студентів, батьків та вчителів. Саме ти можеш допомогти нам не зупинятись на досягнутому.

Привітати нас можна за допомогою чарівної кнопки «Підтримати» на сайті. А теплі слова можеш залишити в коментарях під постом в наших соцмережах. Давай боротись за мрії разом!

Щиро твій
Klitschko Foundation!
#togetherwithKF #fightforyourdream #борисьзасвоюмрію