Минулорічні учасники Школи Успіху продовжують займатися активною соціальною діяльністю!

Новою сходинкою для випускників Школи Успіху став досвід волонтерства на воркшопі U-Report.

Мало хто знає про існування такого молодіжного проекту, як U-Report, який ЮНІСЕФ не так давно впровадив в Україні. U-Report – це система опитувань громадської думки за допомогою безкоштовних SMS і Twitter. Це глобальний проект,  у якому беруть участь понад 2 млн. молодих людей у всьому світі.

23 квітня відбувся офіційний запуск U-Report в Україні, на якому були присутні понад 800 молодих людей з метою приєднатися до ініціативи. Для учасників запуску організатори підготували численні воркшопи та лекції. Всі вони були присвячені питанням, дослідженням яких займається U-Report: освіта, сімейні цінності, активна громадська діяльність, гендерні питання, урбаністика, працевлаштування, кар'єрне зростання.

Про запуск випускниці Школи Успіху 2013 року дізналися від нових знайомих, яких набули під час інтенсиву Української Академії Лідерства. Саме вони і запропонували дівчатам стати волонтерами на воркшопі.

Марічка Надернюк поділилася враженнями про досвід волонтерства під час організації запуску U-Report. Вони займалися реєстрацією учасників, розподілом сувенірів серед них, налаштуванням техніки. Оцінивши запуск зсередини, Марічка підбила підсумок: «Все було дуже круто організовано, кожен мав власні обов’язки і працював у своє задоволення». За її словами, лекцій було так багато, що на всі ледве встигаєш потрапити. Проте волонтери встигали-таки відвідати деякі інформативні воркшопи.

Але найбільше вона залишилася задоволеною від нових знайомств, які надихнули Марічку на нові здійснення: «Кажуть, потрібно оточувати себе людьми, які мають у собі такі якості, які ти хочеш розвинути в собі. Подібні заходи доводять, що це правда. Бо зазвичай на таких заходах мене оточують люди, які хочуть принести користь у цей світ: чи то маленьку, підказавши комусь «правильну» дорогу, чи щось глобальне. У нас усіх досить схоже бачення світу і його сприйняття. Навіть під час невимушених розмов я встигала набратися натхнення, щоб діяти. Для мене люди, котрі чогось прагнуть, є рушійною силою і мого розвитку».

У свою чергу, Наталя Станько набула досвід командної роботи та відчула всі її тонкощі: «Під час волонтерства на U-Report я усвідомила наскільки важлива командна робота у процесі організації масштабних проектів. Важливо, щоб механізм працював точно, як швейцарський годинник. Не менш вагомим від організованості команди є також ідеї інших людей, якими запалюєшся і в результаті додаєш чогось свого. Це надихає. Та найголовніше – я поповнила свій резерв віри у краще. Чимало молоді зараз намагаються знайти щастя за межами нашої країни, так би мовити "ловити тут нема чого". А ось ті, хто прийшли на воркшопи, додали мені впевненості, що в цій країні ще є люди, які продовжують революцію. Просто вона вже не на Майдані. Вони здійснюють її своїми вчинками  та ідеями у сферах своєї діяльності. Дуже добре, що організатори U-Report об'єднали таких людей, бо єдність та ініціативність – те, що треба у сучасних українських реаліях».

Дівчата вкотре доводять, що можливості є повсюди, головне – як ти ними скористаєшся.

Долучайтеся до нової ініціативи в Україні U-Report і Ви! Більше інформації про проект від ЮНІСЕФ Ви зможете дізнатися за посиланням: ukraine.ureport.in