Ми здійснили зовнішній моніторинг проєктів за 2016-2020 роки

Кожен проєктний рік фонду особлива історія, сповнена перемог та невдач, нових вражень, викликів та можливостей. Ми постійно отримуємо зворотній зв’язок від учасників, партнерів, опрацьовуємо слабкі сторони, вдосконалюємо методи та підходи до реалізації, комунікації з учасниками та випускниками, щоб наші проєкти були ефективними,  Як результат, кожен наш проєкт щороку змінюється, бо ми вважаємо, що лише зміни рухають нас вперед і допомагають не слідувати трендам, а самим їх задавати. 

Наші спостереження, думки, враження від проєктів це лише одна сторона медалі. Тому для того, щоб проаналізувати діяльність фонду через досвід наших учасників-випускників, партнерів та стейкхолдерів, ми вирішили провести зовнішнє оцінювання проєктів.  

Зовнішня оцінка проєктів є для нас гарною практикою, бо дає змогу отримати інформацію для аналітики через незалежну третю сторону. Раніше фонд також здійснював моніторинг у 2013 році. У цей же період в країні почалась Революція гідності, як результат змінились потреби та наше бачення розвитку фонду. Згодом, у 2015-2016 році ми повернулись до впровадження результатів моніторингу, проаналізували наші проєкти та внесли багато змін.

Також, ми почали створювати проєкти, які б були максимально ефективними для кожного учасника та учасниці, переформатували проєкти із матеріально-технічних на такі, які містили у собі обов’язкову освітню складову, а також почали активно працювати не лише над напрямом «Спорт»‎, а й «Освіта»‎, «Активне громадянство»‎ та «Міжнародна співпраця»‎. Абсолютно новим аспектом стало впровадження локальних проєктів, які за нашої підтримки реалізовували випускники фонду.

Кожні 5 років ми здійснюємо новий моніторинг за підтримки фахівців. У 2020 році зовнішнє оцінювання здійснила Лариса Пильгун незалежна фахівчиня з оцінювання, членкиня правління Української Асоціації Оцінювання. 

Було проведено оцінювання проєктів фонду за 2016-2020 роки, які реалізовувались фондом не менше 3 років поспіль:

Освіта: 

«Школа успіху»‎;

«Zero Waste School»‎

«Стажування»‎

Спорт: 

«Посилка успіху»‎

«Klitschko Tournament»‎

«Клич друзів граймо разом!»; 

«Старт до успіху»‎

Активне громадянство: 

«KF-Hub»‎

«Обрії майбутнього»‎.

Детальніше про результати зовнішнього оцінювання можна дізнатися за посиланням: bit.ly/3v4ujZr

Документ містить інформацію про методологію оцінювання, результати опитування, думки наших випускників, зміни, які стались в їхньому житті після участі у проєктах, вплив на розвиток їхніх навичок, світогляд та плани, а також у документі є висновки та рекомендації. 

На основі цієї оцінки ми плануємо далі працювати над удосконаленням проєктів, аби бути ще ближчими до втіленнях нашої місії та цілей!

Ми завжди раді отримувати зворотній зв’язок. Тому, якщо ви хочете висловити свою думку, запропонувати чи запитати — пишіть на нашу пошту [email protected]