Ми раді оголосити, що маємо нового партнера у Великій Британії!

Ми стали учасниками програми "Charity Adoption" британської благодійної організації Prospero World.

Prospero World — британська благодійна організація, заснована у 2007 році для підтримки міжнародних пожертвувань. Їхня програма “Charity Adoption” допомагає визначним міжнародним проєктам отримувати внески із податковими пільгами та інші переваги завдяки Gift Aid — програмі британського уряду, що дозволяє благодійним організаціям отримувати додаткові 25% від кожного пожертвування, зробленого британськими платниками податків. Ця програма ставить дуже вимогливі критерії до участі та має суворий процес належної перевірки. 

Це партнерство дасть нам можливість співпрацювати з інституціями, що хочуть підтримати нашу роботу, але мають змогу підтримати лише благодійні організації, зареєстровані у Британії, а також отримувати допомогу від британських платників податків у найефективніший спосіб. 

Ми і Prospero World переслідуємо спільну мету — для нас важливо розвивати і зміцнювати сектор благодійності, залучати до цього якомога більше людей. Ми віримо, що наша співпраця якнайкраще сприятиме реалізації нашого спільного бачення. 

Донейти — це показник довіри до фонду, підтвердження того, що ми займаємось тим, що важливо й корисно іншим. Можливість отримувати благодійні внески за програмою Charity Adoption від Prospero World означає дуже високий рівень впевненості і визнання нашої роботи. 

«Для нас ця співпраця є радісною і хвилюючою. Це можливість розділити нашу місію зі ще більшою кількістю людей та отримати їхню підтримку», — говорить проєктна менеджерка Klitschko Foundation Оксана Дядюра. 

Ми вдячні за таку можливість і тепер готові боротись за мрії разом із Prospero World. 

Також нас можна підтримати донейтом і в Україні. Зробити це можна за посиланням: https://www.klitschkofoundation.org/foundation/